SOUTĚŽ – učebnice od Fragmentu

Nedávno jsi se na našem webu mohla dočíst o tom, jak důležité je nepodceňovat přípravu na školu o prázdninách. Teď tu pro tebe máme soutěž o e-knihy z nakladatelství Fragment, které ti pomohou s jazyky.

Pokud se například chystáš na studium v zahraničí, na dovolenou nebo potřebuješ jen doplnit mezery, jsou učebnice pro samouky určitě skvělou volbou. Jsou koncipovány tak, aby ses jazyk mohla učit sama a s e-knihou i kancelar-ucenikdekoli a kdykoli.

E-knihy jsou i mnohem zábavnější a dokáží tě více namotivovat k učení. Už jen proto, že s sebou nemusíš tahat tlustou knihu v batohu, ale jednoduše otevřeš počítač nebo tablet a můžeš se učit i po cestě za kamarádkou nebo na táboře. Obsahují většinou i řadu úkolů, abys zjistila, kam jsi se posunula. Takové úkoly nemusíš zapisovat do sešitu, ale jednoduše je „odklikáš“ na tabletu.

Pojď se naučit nový cizí jazyk nebo si procvičit základy nějakého, který už znáš. A nezapomeň co se říká: Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem! Vyhrát můžeš učebnici pro samouky s angličtinou, němčinou nebo francouzštinou, spolu s CD s MP3, a to tištěnou verzi nebo e-knihu.

Soutěžní otázka

Kolik e-knih ke zdokonalení tvého anglického jazyka Nakladatelství
Fragment vydalo?
A) 5
B) 4
C) 6

Nápovědu hledej na fragment.cz

Odpovědi zasílej na mail soutez(zavinac)slecna.info. Do předmětu uveď „ Fragment“. Soutěž končí 14.8. 2014.

O výhercích se rozhodne slosováním. Poté je kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.
Pořadatelem soutěže je internetový magazín Slečna.info. Osobní údaje mohou být využity výhradně ke kontaktování výherců. Soutěžící souhlasí s kontaktováním ohledně dalších soutěží prostřednictvím emailu. Nejedná se o spam.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Comments are closed