SOUTĚŽ – nauč se kreslit jako profík

Je tu léto a my pro tebe máme opět soutěž s kreslením pravou mozkovou hemisférou. Že to zní složitě a nevíš co si pod tím přesně představit? Neboj, jde o jedinečný způsob kreslení, díky kterému v sobě najdeš i ten nejukrytější talent.

Jak už to tak bývá, jako dítě sis určitě kreslila a kreslila a kreslila a hlavně, měla jsi ze svých výtvorů radost. Postupem času ale rodiče přestávali nadšeně obdivovat čtveratá sluníčka a černé čáry (které nonamesamozřejmě byly kytka, ale oni jsou slepí), a ty jsi začala mít pocit, že tvé kreslení se nikam nevyvíjí a že vlastně nemáš talent.
Proto většina dětí ve středním věku od kreslení jako koníčku ustoupí a v dospělosti se stydí nakreslit i srdíčko. Pokud v tobě ale přesto hlodá pocit, že by tě právě ono kreslení opravdu bavilo, ale nevíš jak na to, zasoutěž si s námi o dvoudenní kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Učit tě bude profesionálka Pavla Macháčková, která ti pomůže nejen obnovit nadšení pro kreslení, ale ukáže ti jak na to, aby tvoje výtvory zase všichni obdivovali.

Abys docílila skvělých výsledků, stačí když budeš opravdu chtít. Na těchto kurzech si kromě jiného vyzkoušíš, že opravdová přání se plní, že trochu toho talentu má prostě každý a určitě si i zvedneš zdravě sebevědomí. A co můžeš vyhrát? Pro dva výherce máme poukaz v hodnotě 2000Kč na kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou!

Soutěžní otázka

Které další kurzy pořádá Pavla Macháčková?

a) patchwork

b) keramická mozaika

c) dekupáž

Odpověď hledej na stránkách.


Odpovědi zasílej na mail soutez(zavinac)slecna.info. Do předmětu uveď „ Kreslení“. Soutěž končí 23.8. 2014.

O výhercích se rozhodne slosováním. Poté je kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.
Pořadatelem soutěže je internetový magazín Slečna.info. Osobní údaje mohou být využity výhradně ke kontaktování výherců. Soutěžící souhlasí s kontaktováním ohledně dalších soutěží prostřednictvím emailu. Nejedná se o spam.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

4 Comments
  1. ale tam jsem to posilala a vratilo se mi to. zkousela jsem to dnes znovu a opet to same. nejde to. proto jsem zkusila i druhy meil ktery jsem zde nasla a take nelze poslat. tak nevim….

Leave a Reply

Your email address will not be published.