Dopřej pleti hydrataci s řadou Hydrabio od Biodermy (SOUTĚŽ)

Horka, teplé sluneční paprsky a plná koupaliště nám oznamují, že prázdniny jsou v plném proudu. Ani v těchto parnech  bys neměla zapomínat na pravidelný pitný režim. Dostatek vody potřebujeme nejen zevnitř, ale také zvenčí. Pokud je pokožka vysušená a mdlá, ani sebevětší snahy o krásné letní opálení na ní nevyniknou. Proto o ni nezapomínej pečovat kvalitními hydratačními přípravky.

Nová řada Hydrabio od Biodermy

Zdravá kůže obsahuje asi 70 procent vody, z toho se asi tři čtvrtiny nacházejí hluboko v dermis, tedy ve vrstvě, která zodpovídá za odolnost kůže. Pokud se v ní podíl vody sníží, pokožka ztrácí pružnost a pevnost. Může být povadlá, reagovat citlivěji, svědit, objevují se suché šupinky a vrásky v relativně nízkém věku. Tomu všemu lze přitom velmi jednoduše předejít.

Péče inspirovaná Nobelovou cenou

Odborníci v laboratořích značky BIODERMA vyvinuli na základě objevu chemika Petra Agere oceněného Nobelovou cenou unikátní kompletní péči pro hloubkovou hydrataci pokožky. Díky převratnému patentu Aquagenium® přípravky nové řady Hydrabio stimulují syntézu aquaporinů a lipidů v kůži, a tím jí navracejí ztracenou schopnost hydratace. Zároveň jí pomáhají  budovat vlastní obranné mechanismy.

Jelikož letní období je z hlediska hydratace pro pokožku nejnáročnější, neměla bys pleť a kůži celého těla nechat ve štychu. Pravidelnou péči s novými přípravky Hydrabio, které pokožku zanechají krásně vláčnou a hladkou, si rychle zamiluješ.

Vyzkoušet je můžeš díky naší soutěži. Značka Bioderma do ní věnovala tři balíčky s novou micelární vodou Hydrabio H2O. Dokáže zklidnit i podrážděnou pokožku a pomáhá ji udržet hydratovanou. Přestože vypadá jako lehká pleťová voda, hravě si poradí i se šetrným odlíčením make-upu.

Soutěžní otázka:

Jaký další produkt z řady Hydrabio ti pomůže s hydratací pokožky?

a) Hydrabio tělové mléko

b) Hydrabio serum

c) Hydrabio koupelový olej

 

Tip: Nápovědu hledej na adrese na www.bioderma.com/cz.

Jak soutěžit?

Správnou odpověď zašli na adresu soutez(zavináč)slecna.info nejpozději do pátku 24. srpna 2012. Nezapomeň uvést svoji adresu! Jako předmět uveď heslo HYDRABIO.

O výhercích se rozhodne slosováním. Poté je kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.