Flamingopark představuje kolekci zimní módy (SOUTĚŽ)

Baví tě originální oblečení, které jen tak někdo nemá? Právě pro tebe je tu módní značka Flamingopark nabízející vše od oblečení, šperků a doplňků až po designové dekorace do bytu. Buď nepřehlédnutelná i v zimě s kreativně řešenými kabátky nebo třeba zajímavými šátky a šálami.

Modely z nové zimní kolekce značky Flamingopark

Nadčasová móda česko-australské značky Flamingopark mistrovsky spojuje vyspělý módní look a osobitost. Modely této značky jsou vyhledávané klientelou z kreativních profesí, u kterých předurčují úspěch nekonvenční střihy a tradiční etický způsob výroby.

V nabídce nové zimní kolekce jsou kalhoty, legíny, sukně, topy, šaty a nově také teplé svetry a dlouhé viskózové kabáty. Kolekci dominují pohodlné volné siluety, zdobnými prvky jsou kromě asymetrie rozmanitě použité zipy, řasení a důmyslné zapínací mechanizmy. V nabídce najdeš také černé koktejlky ze splývavého hladkého úpletu, které jsou na přicházející sezónu vánočních večírku jak stvořené. Široká nabídka nejrůznějších kalhot zase uspokojí milovníky sportovní elegance.

Paleta barev této kolekce je v základních odstínech, kterým vévodí černá, šedá a vínová. Příjemný kontrast nabízí svěží doplňky obsahující šperky, pestré šály, nákrčníky a nejrůznější barevné i nebarevné kožené pásky a kabelky. Kolekci si oblíbíš pro nezaměnitelný rukopis, nositelnost modelů i vysoce ženské siluety.

Soutěž o tričko a stylovou sukni

Líbí se styl této značky? Jednotlivé modely kolekce jsou k dostání ve Flamingopark Design Boutigue v Truhlářské ulici na Praze 1 nebo online na www.flamingopark.cz. Dva kousky firma věnovala také do naší soutěže. Pokud splníš jednoduchý úkol, můžeš vyhrát růžovou dámskou sukni Japanese Tulip v hodnotě 980 korun anebo tričko s potiskem Robot Ride za 580 korun.

[styled_box title=”SOUTEŽNÍ ÚKOLY” color=”pink”]1. Odpověz správně na otázku: Jak se jmenuje designérský pár, který pro Flamingopark vytvořil kolekci tašek Monsoon? Nápovědu nalezneš na webu www.flamingopark.cz.

2. Napiš nám, kde (respektive v jakých typech obchodů) nejčastěji nakupuješ oblečení a proč. Nejzajímavější odpovědi poté zveřejníme v samostatném článku.[/styled_box]

Pravidla soutěže

Odpovědi zašli na adresu soutez(zavináč)slecna.info nejpozději do neděle 25. listopadu 2012.
Nezapomeň uvést svoji adresu!
Jako předmět uveď heslo FLAMINGOPARK.

O výhercích se rozhodne slosováním. Poté je kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.

Pořadatelem soutěže je internetový magazín Slečna.info. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetí osobě a mohou být využity výhradně ke kontaktování výherců.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.