Holčičí drobnůstky

girlsJsou milé, hebké, sladce vonící… I když třeba neodpovídají tvému stylu, co takhle si udělat radost maličkostí, která zahřeje každé skutečné holčičí srdíčko? Plyšové bačkory, roztomilé spodní kraťásky s kočičkou, ozdoby do vlasů ve tvaru srdíček – výběr je jen na tobě!

MAN, I FEEL LIKE A WOMAN!
Není ostuda být holkou! Podtrhni půvab svého pohlaví krásnými maličkostmi a budeš-li chtít, můžeš se nechat inspirovat našimi tipy!

slecna

1. Trendy pyžamko Hello Kitty, H&M
2. Slaďoučký parfémovaný tělový sprej Be…Kissble, Avon
3. Tenisky s Geishou, Ed Hardy
4. Dívčí “boxerky” s různými motivy Hello Kitty, H&M
5. Perleťově růžový lak na nehty Color Trend, Avon
6. “Myší” botlky, BC Footwear
7. Maxi kazeta kosmetiky (oční stíny, lesky na rty, tvářenky) ve tvaru ledňáčků, Pupa
8. Světlounce růžová mikina, H&M
9. Červené boxerky Snoopy, H&M
10. Stříbrné sponky do vlasů ve tvaru srdíček, H&M
11. Zádová sukně z rifloviny, s.Oliver
12. Plyšové ťapky, Ugg
13. Pěna do koupele s vůni levandule, Avon
14. Proužkované tričko s pusinkou, H&M
Text: Eliška R.
Foto: archiv firem

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

16 Comments
  1. ahoj, já jsem se chtěla zeptat kde berete fotky olečení z H&M, jestli to nějak samy fotíce nebo jestli mají nějakou internetovou stránku, kde to oblečení je….a ještě bych měla druhej dotaz kde je ten obchod BC footwear, ze kterého jsou ty myší balerínky….

  2. Ahoj musím doporučit ten Tělový sprej Be…Kissable mám ho doma a používám ho deně je to moc krásná vůně jemně květino.Takže kdo má rád květinové vůně a jste takové romantičky jako já tak by si ho pořídila stojí myslím asi 129kč a je toho 100ml myslím že to je slušná cena :)

  3. Ahoj máš to tu moc hezký líbí se mi tu ale je to tu takový utáplý moc urovnaný ale ty to jistě něják změníš porotže jsi šikovná

Leave a Reply

Your email address will not be published.