Inspirace pro všechny botoholičky

Spolužák z vysoké si mi nedávno stěžoval na svoji přítelkyni. „Představ si, pořád fňuká, že potřebuje nové boty. A já jí tuhle otevřel skříň, která byla úplně plná bot,“ rozčiloval se s naprosto nechápavým výrazem ve tváři. Mně ovšem bylo hned jasné, že s jeho drahou polovičkou si budu mít určitě co říct. My „botoholičky“ totiž držíme spolu.

Boty nejsou jen nezbytným oděním nohou, jsou mnohem víc. Stylovým doplňkem, životní láskou plnou vzrušujících stimulů i miláčkem na mazlení. Nepořizujeme si je jen z praktických důvodů, ale hlavně proto, že se nám zkrátka líbí. A to i přesto, že je nám už předem jasné, že si je obujeme sotva párkrát. No a co – proč si je nevystavit třeba na poličce místo nudných porcelánových hrnků, když jsou tak překrásné?

title_clanek00052

Poznala ses? V tom případě můžu nabídnout malý tip pro inspiraci: onlajnové místečko, kam můžeš chodit obdivovat nejnovější obuvnické skvosty, sledovat módní trendy a nechat si poradit, kde dobře nakoupit. Samotný název BotyaObuv.cz sice může evokovat dojem poněkud tuctového internetového obchodu, kterých je dneska všude až až, ale nenech se mýlit.

Co na těchto webovkách nalezneš?
Aktuálně si můžeš přečíst například o tom, jaké zimní boty jsou tuto sezonu nejvíc v kurzu, přičemž nezáleží na tom, jestli dáváš přednost trendy kozačkám na podpatcích, nebo fandíš spíše pohodlnějším modelům sportovního vzhledu.
Chystáš se na ples nebo na dlouho očekávanou party a nevíš, v čem zazářit? Tvou největší ozdobou mohou být krásné střevíčky. Vysoké podpatky se navíc postarají o to, abys vypadala vyšší a štíhlejší. Na BotysObuv.cz se můžeš pokochat jak designerské skvosty z dílen světových módních návrhářů, tak omrknout vybrané kousky z nejnovějších kolekcí cenově dostupnějších značek.
Na své si ovšem přijdou i vyznavačky sportovní a ležérní módy. Dočteš se zde také o novinkách kultovních značek jako Adidas, Converse, Puma a Nike. Móda se totiž nevyhýbá ani světu tenisek.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.