Jak vybrat plavky ke svému typu postavy?

I když to tak vypadá jen chvílemi, léto je tu. A pro nás slečny k tomu neodvratně patří veliké téma – plavky. Každý rok řešíme jestli se do nich vejdeme, případně jak se vejít a jestli si je vůbec troufneme obléct a vyrazit k vodě.

plavky-leto-bazenReceptů na hubnutí do dámských plavek najdeš na internetu spousty, jenže štíhlá postava není vše. Důležité je si umět vybrat plavky, které ti padnou. V tomto případě jde sice také o postavu, ale o tvary, které neovlivníš.

Pro koho jaké plavky

Slečny s chlapeckou postavou (malá prsa, širší ramena, méně viditelné boky) by měly hledat plavky s vrchním dílem s vázáním za krk. Spodní díl vol spíše klasický, kalhotkový. Díky tomu dodáš své postavě více ženskosti.

Naopak slečny s hruškovitou postavou (větší prsa, větší zadek, prokreslenější pas) by se měly zaměřit spíše na podprsenkové tvary vrchního dílu. Co se spodního dílu týká, skvěle budou vypadat kraťásky .

Pro plnoštíhlé typy doporučuji plavky jednodílné. Moderní teď jsou plavky s vystřižením na různých místech, takže si nebudeš připadat jako ve skafandru.

To jen tak na okraj, aby ses při koupi měla od čeho odpíchnout.

A jak je to s barvami?

Tento rok se nese ve znamení rozmanitosti. Neustále se vrací nádechy módy šedesátých let stejně jako africká džungle. Do toho se mísí etno vzory s troškou hippies stylu. Nikdo ale nebude out, pokud dá přednost eleganci a jednoduchosti – jednobarevné kousky budou frčet stále.

TIP: Obecně platí, že větší vzory a divočejší barvy si mohou dovolit spíše štíhlejší slečny. Pro ty z vás, kdo přeci jen máte nějaké to kilo navíc – držte se jednodušších vzorů.

Hitem letošního léta bude originalita. Proto se neboj i při nákupu kombinovat různé vršky a spodky. Stejné je to i s velikostmi. Díky bohu dnes v obchodech můžeš plavky vybírat zvlášť, proto když ti podprsenka sedí a spodek ne, nic není ztraceno.

A co je vůbec nejdůležitější? Když si konečně vybereš padnoucí a stylové plavky, nesmíš prosedět léto u vody zabalená v ručníku. Takže odvahu milé slečny a ručníky dolů. Léto čeká!

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Comments are closed