Jarní novinky pro krásu

jarnovJaro klepe na vrátka a spolu s ním vplouvá na pulty obchodů i pěkná řádka zcela nových kosmetických pomocníků. Je-libo nová řasenka, svěží dívčí vůně či pomoc pro zimou zničené vlasy? Zjisti, co podle nás stojí za to vyzkoušet!

1. PRO VLASY JEN TO NEJLEPŠÍ
Avon přichází s jednou s dalších svých novinek. Tentokrát v nejnovějším katalogu nalezneš vyživující kúru pro tvé vlásky s proteiny, ovsem a nádhernou jablíčkovou vůní. Je lehký, vlasy neslepí, pouze je jemně provoní a zanechá hladké a nadýchané. (Vyživující sprej na vlasy s proteiny, jablkem a ovsem, Avon Cosmetics, 69 Kč – 125ml)
2. OKOUZLI HO SVŮDNOU VŮNÍ!kosmetika
Značka B.U. produkuje vůně především pro mladé dívky, které chtějí být samy sebou. Novinka Heartbeat ti pomůže rozbušit jeho srdce! Je jemná a zároveň jásavá, skvělá kombinace na jaro. (Heartbeat Be you!, Sarantis, 249 Kč – 50ml)
3. PRO MATNÝ VZHLED
Štve tě, že se ti obličej neustále leskne? Netrap se a dej nežádoucímu lesku sbohem díky sypkému pudru Manhattan Minerals, který neobsahuje žádné konzervanty ani umělá barviva. Lehce se nanáší a vypadá neuvěřitelně přirozeně. (Pure Mat Loose Powder, Manhatan Minerals, 179 Kč)
4. ÚČINNÁ ZBRAŇ NEJEN DO TĚLÁKU
Značka Dove nyní nabízí nové antiperspiranty s velmi příjemnou vůní vodních lilií nebo grapefruitu. K těmto sprejům samozřejmě nalezneš v sortimentu Dove i jiné stejně voňavé výrobky. (Antiperspirant Go Fresh, Dove, 79 Kč)
5. NA SLUNÍČKO
Už brzy přijde období, kdy vystavíš své tělo slunečním paprskům, abys získala o něco snědší barvu. Pomocníkem ti bude urychlovač opálení od Dermacolu. Seženeš jej ve formě spreje s tekutou konzistencí tělového mléka. (Solar Intense tělové mléko urychlující opálení – spray 200 ml, Dermacol, 109 Kč)
6. KOČIČÍ OČI
Kdo by nestál o dlouhé a svůdně zatočené řasy? Řasenka Airmax má krátké štětinky, se kterými budeš mít řasy nalíčené raz dva! Seženeš ji ve dvou variantách – s rovným kartáčkem pro extra objem či se zahnutým kartáčkem pro tvarování řas. (Řasenka Airmax 7ml, Astor, 189 Kč)

Text: Eliška R.
Foto: archiv výrobců
—–
9.3.2008

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

11 Comments
  1. Jsou tu super nápady.Ale ten sprej na opalování by nemuselo být špatné:-)To se možná koupí.Supér článek i novinky:-)Ten Dove je skvělá značka.Já ráda od nich nakupuji kosmetiku…

Leave a Reply

Your email address will not be published.