Jarní kosmetická výbava: Co by ti nemělo chybět?

Dlouhá, vlezlá zima je konečně na odchodu. Čekají nás procházky, pikniky v přírodě, sportování pod širým nebem, výlety a spousta dalších příjemných aktivit.

První jarní dny ti může zpříjemnit také nákup nového zkrašlovacího miláčka. Bez čeho se letos rozhodně neobejdeš?

jarni_vybava

Zářivá vůně

V chladné zimě se většinou zahalujeme do těžších a kořeněnějších vůní. V teplých dnech naopak oceníš spíše příjemně ovocné či květinové aroma. Proto dej svou silnější vůni stranou, nyní ji využiješ převážně při večerních příležitostech. Poohlédni se v obchodě po nové, inspirující vůni, která ti dokáže rozzářit každý den.

Ovocný lesk na rty

S radostí můžeš dát sbohem nepříjemnému mrazu, kvůli kterému tvé rty celou zimu trpěly a nebyly zrovna ve formě. I nadále je však vyživuj pečujícím balzámem. Nebo jim jako odměnu za přetrpěnou zimu pořiď voňavoučký lesk. Tvá ústa budou k nakousnutí.

Tónovací a zpevňující mléko na tělo

Postupně začínáme odhazovat vrstvy oblečení, pod kterými jsme byly schované po celou zimu. Aby tě nečekalo nemilé překvapení, začni o své tělo pečovat už teď. Pokud jsi celou zimu lenošila, je nejvyšší čas, dát si po dlouhé době do těla a nejlépe začít sportovat opravdu pravidelně. Po cvičení si dej sprchu a pokožce dopřej vydatné množství hydratačního zpevňujícího tělového mléka. Že jsi bílá jako stěna? Poohlédni se po přípravcích, které obsahují samoopalující složku. Jsou mnohem zdravější variantou než solária. Až se opět vysvlékneš do krátkých triček a sukní, všichni si budou myslet, že ses právě vrátila od moře.

jarni_kosmetika

Naše tipy:
1. Parfém Ange ou Demon Le Secret, Givenchi,30 ml, 990 Kč
2. Lesk na rty Royal Gloss, Rimmel, 89 Kč
3. Zeštíhlující tělové mléko s jemným samoopalovacím efektem Enja, Dermacol, 200 ml, 219 Kč
4. Denní zklidňující krém Aloe Vera, Oriflame, 75 ml, 169 Kč
5. Intenzivní levandulový krém na chodidla, Avon, 150 ml, 149 Kč

Jemný krém na obličej

Pro citlivou pleť obličeje je zima obrovskou zátěží. Častým přecházením ze zimy do tepla pokožka velmi trpí, proto ji chráníme hutnějšími krémy. V jarních dnech už ale nebude tolik potřeba. Zkontroluj svůj stav pleti. Je po zimě vysušená, dehydratovaná, citlivá nebo potřebuje rozjasnit? Udělej jí radost krémem, který jí dodá přesně to, co postrádá. Pokud si nejsi stoprocentně jistá, svěř se do péče kosmetičky, která ti odborně poradí.

Péče o nohy

Na nohy se všeobecně hodně zapomíná. Přitom nás nosí celý život, takže bychom jim taky měly věnovat dostatečnou péči. Máloco je tak sexy, jako trendy botky, ale zároveň není nic odpudivějšího, než pokud do nich vklouzneš s rozpraskanými patami a zanedbanými nehty. Začni hýčkat také svá chodidla.

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.