Jarní móda 2011: Top 30 trendy bot na jaro a léto

Dnes ses probudila a zjistila, že je za oknem nádherně. Žádné zašedlé zbytky sněhu, jen sluníčko, příjemný vzduch a ptačí švitoření. A možná přemýšlíš, že zítra ráno místo teplých kozaček konečně po dlouhé době provětráš své oblíbené střevíčky. Že se na nákupy jarních botek budeš muset teprve vydat? Slečna má pro tebe třicet nákupních tipů.

Trendy boty pro jaro/léto 2011

Co se bude toto jaro nosit? V módě je romantika, volánky, květinové vzory a zářivé barvy. Velkým hitem jsou opět lodičky a sandálky na vysokých platformách (ideálně s mašlí kolem kotníků), dřeváky ve stylu 70. let i páskové sandálky – letos však nepůjde o gladiátorky, nýbrž o více ženské tvary.

Dáváš-li přednost rovným podrážkám, vsaď letos na klasické šněrovací oxfordky. Na jaro a v létě však nešlápneš vedle ani v už několik sezón oblíbených balerínkách a kristuskách, které jsou na léto naprosto ideální.

V rozpuku

Zleva: 1. Pohodlné růžové polobotky s pásky přes nárt (Baťa), 2. Hnědé kotníčkové tenisky s květinovým vzorem (Reserved), 3. Hnědé dřeváky s vysokou podrážkou (Baťa)

Čas vytáhnout baleríny

Zleva: 1. Modré balerínky s třásněmi (Baťa), 2. Hnědé klasické balerínky (Reserved), 3. Bílé balerínky s květinovým vzorem (Zara)

Návrat námořnic

Zleva: 1. Pruhované polobotky na nízkém klínku (H&M], 2. Pruhované sandály na klínku s mašlí (Reserved), 3. Modré balerínky s mašlí (CCC)

Svěží vánek

Zleva: 1. Semišové lodičky na klínku s páskem kolem kotníků (Deichmann), 2. Semišové klíny s otevřenou špičkou a gumou přes kotníky, 3. Světle béžové sandálky na klínku s plnou špičkou (Baťa)

Trikolora

Zleva: 1. Jasně modré lodičky na klínku (Reserved), 2. Bílé balerínky s barevnými pásky (Baťa), 3. Červené lodičky na klínku (Zara)

Procházka lesem

Zleva: 1. Hnědé lodičky na vysoké platformě (New Look), 2. Hnědo zelené sandály s korkovou podrážkou (H&M), 3. Béžové semišové polobotky (Humanic)

Zpátky ani krok

Zleva: 1. Světlé oxfordky s mašlí přes nárt (New Look), 2. Světle hnědé šněrovací polobotky (Zara), 3. Šedé bavlněné tenisky (Tally Weijl)

Rozkvetlý sad

Zleva: 1. Oranžové semišové sandály s plnou špičkou (New Look), 2. Béžové dřeváky (New Look), 3. Korálovésemišové sandálky (H&M)

Radovánky na slunci

Zleva: 1. Sandálky na klínku s květinovým vzorem (Baťa), 2. Světle meruňkové polobotky (New Look), 3. Páskové sandály na vysoké platformě (New Look)

V Oxfordské ulici

Zleva: 1. Bílo-růžové oxfordky (Humanic), 2. Béžové děrované polobotky (New Look), 3. Světle šedé oxfordky (Humanic)

Jakým botám dáváš na jaro přednost?

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

6 Comments
  1. Jsou z New Looku (zapomněla jsem to tam dopsat O:-))
    Objednávám normálně z newlook.com – poštovné je 9 liber, ale když se domluvíš třeba s kámoškama, tak je to v pohodě, v akcích tam jsou dost dobré ceny… trendy botky v přepočtu i kolem 500 :-)

  2. Ahoj a odkud jsou ty růžový boty na klínku,semišový a hrozně zajímavý;)?V tabulce svěží vánek:)

  3. Ahoj chtěla jsem se zeptat kolik stály botky Světle béžové sandálky na klínku s plnou špičkou (Baťa) jsou boží

Leave a Reply

Your email address will not be published.