Kalhotky k nakousnutí? Jedlé spodní prádlo baví i chutná

Hledáš něco, čím byste s miláčkem osvěžili svůj sexuální život? Do vašich milostných rituálů můžete zapojit novou hračku, která vás nejen zabaví, ale zároveň vám sex pořádně osladí. Díky jedlému spodnímu prádlu se do tebe tvůj milý bude mít při předehře chuť doslova zakousnout.

 

Sladké kalhotky zpestří předehru

Ne, řeč nebude o upírech, nýbrž o jedlém spodním prádle, které je určené pro ženy i muže. Všude slýcháváš, že láska prochází žaludkem, což možná bylo důvodem tohoto vynálezu z roku 1975, který se přisuzuje Davidu Sandersonovi a Leemu Bradymu.

Co všechno se dá s jedlým spodním prádlem dělat, to už je jen na vás. Jediný omezením je, že byste s tímto prádýlkem neměli chodit do vody. Během chvilky by se ti totiž prádlo rozteklo a měli byste po zábavě.

Budeš k nakousnutí

 

Velikosti “bonbónových” kalhotek a podprsenek jsou ve většině případů univerzální. Díky lehké poddajnosti získané tělesným teplem budou slušet každé ženě. Krásný komplet si můžeš pořídit s nekonečně mnoho příchutěmi. Dopřej svému miláčkovi vášeň s chutí sladké čokolády nebo třeba neodolatelných jahod.

Kromě klasických cukříkových kousků seženeš také speciální, jež reagují na teplo těla. Když si takové prádýlko oblékneš, zareaguje tak, že v místě, kde je největší teplo a vlhkost bude intenzivněji chutnat. Zkrátka ideální pomůcka při předehře a milostných hrátkách!

Věděla jsi, že…? Existuje také roztomilá „přícucka“ na bradavky v podobě bonbonů? Dej si je pod obyčejné spodní prádlo a překvap tak svého partnera.

 

Zamlsej si také

 

Pro nás ženy je toho na výběr daleko více než pro muže, přesto ani oni nemusí zoufat. Nejčastěji se dají sehnat cukříková pánská tanga. Vybrat si můžeš opět z několika příchutí podle svého gusta. U pánského i dámského jedlého prádla platí i to, že čím více se olizuje, tím lépe chutná, takže dietu hoď za postel a užij si radovánek dosyta. Sladkými “spoďáry” můžeš miláčka překvapit při jakékoliv příležitosti – na vaše výročí, na Valentýna, k narozeninám nebo klidně jen tak.

Tip: Prohlédněte si, jak vypadají jedlé kalhotky, kroužky na penis z bonbonů, lízátka ve tvaru penisu a další erotické sladkosti.

Kde jedlé prádlo seženeš?

Toto netradiční prádýlko seženeš buď na internetu, v sexshopech nebo se zkus zeptat v prodejně se spodním prádlem, zda by ti nějaké – přestože ho běžně v sortimentu nemají – nemohli objednat.

Dámské jedlé spodní prádlo seženeš buď v kompletu od 300 do 400 korun. Jednotlivé díly se ale dají koupit i zvlášť. Kalhoty jsou nejčastěji v rozmezí 150 až 200 korun a samostatná podprsenka okolo 200 až 350 korun. Pánské jedlé spodní prádlo vyjde o něco levněji, jelikož je nutný pouze jeden díl. Tanga se pohybují v cenách od 150 až 200 korun.

DIY!

Jedlé spodní prádlo si ale jednoduše vyrobíš i sama například z želé, lipa, sušeného ovoce, pendreků nebo klidně slaných preclíků či křupek – záleží na tvé fantazii. Na internetu k tomu najdeš i spoustu návodů – například jak uháčkovat jedlá tanga ze sladkých želé nití (http://www.instructables.com/id/Knitted-Edible-Underwear/). Určitě se u toho dobře zabavíš.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.