Klasická zkrášlovátka v moderním pojetí

Moderní doba se podepisuje na všech odvětvích každodenního života. Jinak tomu není ani v kosmetickém průmyslu. Každým rokem jsou na trh uváděny další a další kosmetické novinky.

Mezi nejdůmyslnější kosmetické inovace v poslední době patří vibrující řasenky a instantní oční stíny. Jsou opravdu vítanými zlepšováky, které usnadní život každé z nás, anebo se bez nich raději obejdeme?

rasenka
Husté řasy jsou snem každé z nás. Pomůže nám vibrující řasenka?

Vibrující řasenky

O co jde a jak to funguje?
První vibrující řasenky se na našem trhu objevily minulý rok v létě, ale do povědomí veřejnosti se začínají dostávat až nyní. Až teď je do svého sortimentu začaly zařazovat také značky, které je nabízejí v cenově dostupnějších variantách. Patentovaná řasenka má v sobě mikromotorek, který rozvibruje kartáček. Díky tomu je schopná zvýraznit i ty nejjemnější řasy, aniž by je slepila. Po prestižních firmách Estée Lauder a Lancôme s touto vymožeností přichází také Maybelline.

VIDEO: Ukázka aplikace vibrující řasenky Maybelline

Jaké jsou názory uživatelek?
I zde platí rčení Tisíc lidí, tisíc chutí.  Najdou se ženy, které si vibrující řasenky nemohou vynachválit, i ty, které tvrdí, že  jsou výsledkem více než zklamané.
Hlavním negativem je pro ženy fakt, že nanášení řasenky je nepříjemně lechtivé a brní z něj ruka. Vibrující řasenky haní i kvůli tomu, že řasy nejenže slepí, ale barva se po chvíli snadno rozpíjí. Propagátorky vymoženosti naopak tvrdí, že vše je jen o zvyku a pokud se naučíme vibrující zázrak používat, budeme s výsledkem určitě spokojené.

Jednorázové oční stíny

O co jde a jak to funguje?
Chceš si zvýraznit oči na ples nebo jinou slavností událost, ale za normálních okolností oční stíny nepoužíváš a nemáš v tom cvik? Nebo chceš vyzkoušet něco nového? Určitě tě nadchne novinka od firem Ganelli a ColorOn, které přišly s jednorázovými očními stíny.
Jedná se o papírky napuštěné barvami. Stačí je jednoduše přiložit na horní víčko a rozetřít. Vybrat si můžeš z mnoha barevných variant. Kouřového líčení je díky těmto papírkům skutečně hračkou. Jedny instantní stíny stojí v internetových obchodech kolem čtyřiceti korun. V kamenných obchodech jsem na ně zatím nenarazila, ale údajně by se měly brzy začít prodávat v řetězcích Sephora.

VIDEO: Ukázka aplikace instantních očních stínů

Jaké jsou názory uživatelek?
Setkala jsem se s názory, že tyto stíny jsou opravdu výborné, jejich nanášení je snadné, nerozmazávají se a nedráždí oči. Naproti tomu si některé ženy stěžují, že precizní nanesení instantních stínů není taková legrace, jak tvrdí reklama, a pro běžné užívání jsou příliš drahé.

Vyzkoušela jsi už nějakou kosmetickou novinku? Jaký je tvůj názor, kupuješ raději osvědčené věci, nebo jsi věčná experimentátorka? Napiš nám!

10 Comments
  1. Lancôme má taky vibrující make-up a z vlastních zkušeností můžu potvrdit že je napsoto nesrovnatelnej s jakýmkoli jiným make-upem

  2. A jak ten vybrující make up funguje ,jako to ti vybruje ten štěteček bo co dyt to nejde dyt make up je takovy no jakoby tmavy krem jako co ti tam vybruje XD.????

  3. Teď jsem ten vibrující make-up viděla v jedné reklamě v americkém Cosmu – vypadal docela zajímavě, ale za tu cenu bych hodně přemýšlela…

  4. ne nešimrá :D a já osobně bych taky přemýšlela, ale vzhledem k tomu že to byl dárek tak nebylo co řešit no. Ale jinak bych taky měla lepší investici

Leave a Reply

Your email address will not be published.