Kouzelné podprsenky

„Prsy – latinsky mamma, též ňadra, jsou párový útvar na přední stěně hrudníku. U žen jsou prsy výrazněji vyvýšená než u mužů. Ženské prsy obsahují mléčné žlázy a tukovou vrstvu. Na vrcholu prsu se nachází bradavka obklopena tmavým pigmentem zvaným prsní dvorec. Bradavka slouží ke kojení.“

Toliko tedy obecná definice prsou abychom věděly, co že se nám na tom hrudníku nachází a co to tolik řešíme jak my, tak naši muži. Některé z nás Bůh popřál a nadělil pěkná, pevná a hlavně velká prsa. Jiným z nás možná prsapřidal na jiných místech, ale na naši ženskou chloubu poněkud zapomněl. Nezoufejme, jelikož i to se dá řešit.

Proč jsou prsa důležitá

Pomineme jejich biologickou funkci – ta je jasná a vysvětlená na začátku. Pro nás slečny jsou prsa důležitá hlavně kvůli mužům. Čím větší jsou, tím větší je i šance, že se po nás hezcí chlapi podívají. Proč se muži dívají zrovna na prsa? To má zřejmě základ kdesi hluboko v genech. Muž podle toho nevědomky posuzuje jak bude jeho partnerka schopná krmit jeho potomky. Tedy, čím větší prsa, tím zřejmě i více mléka pro dítě. Tahle jednoduchá rovnice jim „přikazuje“ podívat se na ten orgán životaschopnosti co nejdříve.
My pak logicky řešíme, že chceme prsa větší, plnější a tak dále.

Když máme „lentilky pod kobercem“

Prsa si můžeme nechat operativně zvětšit. Jedná se ovšem o invazivní a ne zrovna levný zákrok. Nese s sebou tedy kromě vidiny větších vnadů i zdravotní rizika a pořádně provětrá naši peněženku.
Je tu ještě další možnost jak docílit iluze větších prsů, a to jsou push-up podprsenky. Od běžných podprsenek se tyhle kouzelnice liší kapsičkou na plátěné nebo silikonové vycpávky, které prsa nadzvednou a zvětší opticky jejich objem. Doporučuji to s vycpávkami moc nepřehánět, protože o kolik větší se budou prsa zdát na rande, o to menší budou až si podprsenku sundáš. Je to v podstatě takový trik na muže a trochu jim push-up efektem lžeme. Ale když to náš vysněný přežije, je jasné, že ho zajímá i co máme v hlavě.

Chci push-up

Tento druh podprsenek nabízí snad každý obchod se spodním prádlem. Je ale lepší si podprsenku nejdříve vyzkoušet, abys věděla jak velké vycpávky jsou, jestli ti dobře sedí a jaký tvar prsům dává. Někdo push-up efekt využívá i při běžném každodenním nošení a jiní si jej dopřejí jen na párty a další akce. To záleží už jen na tobě.
Pokud ses rozhodla si tuhle pomocnici pořídit, nezapomeň se o ni také dobře postarat. Vycpávky bys měla před praním vyndat a prát samostatně. Zvláště ty látkové sají hodně potu a je tedy potřeba je dobře vyprat.
Jen pro zajímavost: push-up efekt není v módě jen u podprsenek. Přichází k nám i kalhoty se stejným kouzlem pro náš zadeček.

Push-upni hlavně své sebevědomí

Tímto druhem podprsenky jistě svému sebevědomí dopřeješ menší let k nebesům. Nezapomínej ale, že jsi krásná taková jaká jsi a že přirozenost se cení nejvíc. Jestli máš malá prsa, nestyď se za ně. Spousty mužům se takové vnady opravdu líbí a to nepředstíraně. Třeba máš o to hezčí zadek, boky nebo dlouhatánské nohy či štíhlé kotníky nebo… co já vím. Na každé z nás je něco, co na sobě dokážeme sami obdivovat a to musíme nabídnout k nahlédnutí našim potencionálním princům.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.