Které celebrity neudělají bez brýlí ani krok?

Všimla sis, která celebrita nedá bez brýlí ani ránu? Ať už opravdu nevidí, nebo se jen jedná o módní doplněk, pojďme se podívat na ty nejznámější osobnosti, které se za svoji oční vadu nestydí.

Asi nejznámější nositelkou brýlí je rozhodně zpěvačka Anastacia. Dioptrické brýle začala nosit už v 7 letech a i když je zpočátku nenáviděla, postupem času si na ně zvykla a nyní si ji snad nikdo neumí představit jinak. I přes prodělanou operaci očí na brýle nezanevřela a nadále se vyžívá ve svých crazy modelech. Miluje barvy, a tak v jejím brýlovém repertoáru najdeš nejrůznější barevné odstíny obrouček i skel. Anastacia si hodně oblíbila i brýlové čočky typu Transitions. Ty se zabarvují podle aktuálního světla. Takže pokud jsi zavřená někde v tmavé místnosti, skla jsou průzračně čirá, ale stačí, abys vyšla na sluníčko a brýle se okamžitě mění v sluneční.

Slavné osobnosti a jejich brýle
Johnnymu a Anastacii brýle prostě seknou, Elton se nebojí experimentovat

Mužské části celebrit, které si bez brýlí neumíme představit, hrdě kraluje režisér a herec Woody Allen. Jeho retro brýle se staly inspirací pro celý svět. Velmi známým nositelem retro stylu je i herec Johnny Depp, kterému retro brýle opravdu nesmírně sluší. Bez obrouček a skel si neumíme představit ani sira Eltona Johna, kterého pasujeme na experimentátora století. Nebojí se žádného tvaru ani barvy. Jednou dokonce přišel s inovací – na obroučce mu seděl malý trpaslík.

Na závěr musím zmínit ještě oblíbenou filmovou postavu Harryho Pottera. Jeho kulaté brýle se staly neodmyslitelnou kouzelnickou součástí.

Čti také: Šest stylů slunečních brýlí, které se staly symbolem své doby

U nás patří mezi oblíbené brejlouny například moderátorka Štěpánka Duchková, která volí spíše nenápadné a decentní modely. Další hrdou nositelkou je Dana Morávková nebo zpěvák skupiny Olympic Petr Janda.

Věř, že spousta dalších herců, zpěvaček, modelek a jiných celebrit má problémy se zrakem. Svůj malý handicap řeší tím, že nosí kontaktní čočky. Díky těm nejen perfektně vidí, ale navíc si mohou i změnit barvu očí. Takže pokud tě ta tvoje stávající nudí, není nic jednoduššího, než si pořídit barevné kontaktní čočky. Opravdu velký výběr čoček i brýlí nabízí například Optika Maja Praha.

Za to, že máš problém se zrakem, se vůbec nemusíš stydět. Ať už zvolíš brýle nebo kontaktní čočky, je důležité, aby ses cítila pohodlně hlavně ty. Brýle se lehce stanou součástí tvojí image, udělej tedy ze svého nedostatku přednost!

 

 Text: DK

Dana K.

Dítě sametové revoluce. Svůj život si nedokáže představit bez rodiny, hudby, přátel a velmi těžko by přežila i bez svého laptopu. Její největší slabostí je rybíz. Miluje léto, moře a hrozně nerada o sobě mluví.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.