LUSH představuje řadu přírodní dekorativní kosmetiky (SOUTĚŽ)

Pan Nožička, Vráskožrout či Božské bláto? Kdo zná přírodní kosmetiku LUSH, ví, že pod těmito originálními názvy se skrývají oblíbené výrobky pro péči o celé tělo, tvář i vlasy. Ke stovkám voňavých produktů teď značka připojila nový zkrášlovací arzenál – 21. července uvedla na trh řadu vlastní dekorativní kosmetiky.

Nová dekorativní kosmetika LUSH

Dekorativní kosmetika LUSH zahrnuje celkem třicet trendy barev, ze kterých si to své vybere každý barevný typ. Najdeš v ní vše potřebné k podtržení krásy: tekuté rtěnky, oční stíny a tekuté linky, kolekci doplňuje také řasenka, pudr a dva rozjasňovače.Všechny produkty jsou samozřejmě vyrobené z čistých přírodních ingrediencí, které jsou přátelské jak ke tvé pokožce, tak i k přírodě – nejsou testovány na zvířatech a jsou veganské.

K uvedení nové řady na trh navíc firma pro své zákazníky připravila zábavnou hru s barvami, založenou na faktech z psychologických výzkumů. Zatočit barevným kolem si můžeš přijít do značkového obchodu LUSH. Pokud víš, kde se nachází, zapoj se do naší soutěže!

O co se hraje? Ve hře jsou připravené tři balíčky nové dekorativní kosmetiky LUSH. Každý balíček obsahuje tři výrobky.

[styled_box title=”
Soutěžní otázky
” color=”green”]1. Ze které země Lush pochází?

a) z Dánska
b) z Anglie
c) z Německa

2. Co v překladu znamená výraz “lush”?

a) svěží, zářivý
b) vášeň, chtíč
c) jedná se o exotické ovoce, jehož výtažky obsahuje každý výrobek

3. Kde v České republice se nachází značková prodejna Lush?

a) v Plzni
b) v Ostravě
c) v Praze

Info najdeš na stránkách lushcz.cz.

[/styled_box]

 

Správné odpovědi nám můžeš zaslat na adresu soutez(zavináč)slecna.info nejpozději do neděle 19. srpna 2012. Nezapomeň uvést svoji adresu!

Výherce kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.

 

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.