Mix jarních a letních trendů: Pestré potisky a ženské střihy

Po krátké, ale zato pořádně tuhé zimě můžeme konečně s otevřenou náručí vítat jaro a těšit se na úžasné léto. Ať už tvé prázdninové plány směřují kamkoliv anebo jsi nad nimi zatím nestihla ani přemýšlet, už teď se na ně můžeš připravit alespoň po té módní stránce.

Dámské oblečení pojede ve stylu pohodlnosti a komfortu. Záležet bude na tom, jak moc ti oblečení nebo dámské šaty sednou. Pokud zvolíš šaty po kolena nebo lehce pod ně, určitě neuděláš chybu. Na rozdíl od minulého roku nebudou v módě jen upnuté šaty, ale naopak i ty volnější. Nic není zcela zakázáno.

Návrat sedmdesátek pokračuje

Frčí romantické potisky (foto: Veraal-shop.cz)

Frčet budou potisky. Kytičky, zvířecí vzory a geometrické tvary budou hitem. Podtrhnou je doplňky z korálků, nášivky nebo romantické řasení. Stejně tak jako tomu bylo i u podzimní a zimní sezóny, budou se i letos v létě navracet sedmdesátá léta.

Co se týče preferovaných barev, s ohledem na přehlídky nejznámějších značek od Ralpha Laurena až po Pradu lze konstatovat, že to bude hlavně červená. Ať už v syté variantě, rudé nebo korálové, jedno je jisté – zazáříš. Druhou takovou barvou by měla být bezpochyby žlutá, ale na sytosti zde na rozdíl od červené budeš muset spíše ubrat. Trendem se má stát světlá žlutá, skoro až nenápadná, ideálně s matným stejnobarevným zdobením.

Pohodlně, sportovně a hlavně stylově

V letní módě vyniknou luxusní sportovní modely, které jsou pohodlné a zároveň stylové. Věř nebo ne, nebude těžké takové kousky sehnat. Obchody s oblečením, ať už klasické kamenné nebo internetové, jsou na sezónu dobře připravené. Pokud se budeš chtít odpoutat od barev a oháknout se ve stylu nejbohatší smetánky, zaměř se na bílou, smetanovou či šedou. Hlavním hitem v této oblasti budou také odstíny zelené a modré, jako je třeba nebeská modř. Stejně tak nevychází z módy pouzdrové nebo kalhotové sukně, zavinovací šaty a sáčka.

Připrav se také na to, že letošní móda si dá velkou práci s detaily. Všechna pozornost bude zaměřena na propracovanost, která dokonale vyzdvihne dámské křivky a přednosti. S výběrem správných střihů a velikostí buď proto velmi pečlivá.

Ve znamení zářivých plavek

Když si vybíráme dámské plavky, je nasnadě, abychom se ohlédly po kouscích, které zakryjí, co by mělo být zakryto, a odhalí naopak to, co za odhalení stojí. Módní budou především dvoudílné plavky, ale ty jednodílné určitě nevyhazuj. Právě tuto sezónu začne totiž jejich znovuobjevování.  Stejně jako u šatů budou i u plavek módní zářivé barvy a vzory. Neboj se zazářit se svítivými motivy, jinak by ses mohla na koupališti mezi všemi těmi barvami úplně ztratit. A co si budeme povídat – zaměř se na plavky, ve kterých si sama budeš připadat přitažlivá, protože přirozené sebevědomí z módy nevyjde opravdu nikdy.

Autorka: Míša S.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.