Móda sexy kostýmků míří do Čech. Odvážíš se?

Chceš se alespoň na jeden večer stát někým jiným? Není problém. Probuď v sobě dřímající sexappeal, odvaž se a staň se playboy girl. Říkají ti, že jsi šprt? Objev se na maškarní párty v odvážné školní uniformě a vytři všem zrak!
kostymky

Svůdná (ne)známá

Erotické hry jsou oblíbenou součástí milostného života mnoha párů a právě sexy kostýmky jsou nejlepším způsobem, jak překvapit svého miláčka a proměnit jeho fantazie ve skutečnost.  Muži mají slabost především pro své drahé polovičky ve vyzývavých uniformách – nejoblíbenějšími kostýmy jsou tak francouzská služka, sestřička, letuška, školačka a policistka.
Aby vše bylo perfektní, můžeš kostým doplnit o další vychytávky: pouta, brýle, prachovku, samodržící punčochy nebo třeba vysoké podpatky. Zapoj fantazii a zábrany zamkni do skříně.

Na párty v masce

Sexy kostýmky už dávno nejsou jen doplňkem pro náruživé páry. Ve Spojených státech se v sexy kostýmcích běžně chodí na večírky, rozlučky se svobodou a všemožné oslavy. Není divu – oživí jakoukoliv party a je s nimi legrace. Potkat třeba na svatbě skupinku svůdných andělek tak dnes není nic zvláštního a filmové postavičky, zajíčci, pirátky a čertice kralují na maškarních plesech pro dospělé. Tato móda pomalu proniká také do Česka. Odvážíš se?

Jen tak pro radost

Sexy kostýmy se mohou hodit i pro nafocení portfolia. Pokud si chceš pořídit několik fotek s erotickou jiskrou třeba jen pro radost nebo jako dárek pro svého miláčka, hodit se ti bude třeba kostým nevinného anděla s obřími křídly. Pokud se cítíš tak trochu rebelka, seženeš i andělský kostým v černém provedení. Romantičky naopak neodolají křehkému kouzlu kostýmu éterické víly z pohádky.

Kde nakupovat?
Pro sexy kostýmky už dávno nemusíš do sexshopu, také v českých internetových vodách už dnes narazíš na specializované e-shopy. Skvělé kousky nakoupíš na www.sexy-kostymky.cz: kostýmy, punčocháče, doplňky ke kostýmům i vyzývavé clubwear šatičky.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.