Móda šitá na míru

bryleKaždá z nás má svůj vlastní styl a každé se hold líbí něco malinko jiného. Neznamená to ovšem, že nenosíš-li outfity přesně podle diktátu posledních trendů, tak jsi OUT. Naopak – budeš-li se ve svém oblečení cítit skutečně dobře, tvé okolí to na tobě pozná a ty budeš ještě krásnější. Sleduj naše tipy, vybere si snad každá!

SVŮDNÁ KOČKA

Džínová mini a topík s proužky jsou nestárnoucími hity, které se ti určitě na dně skříně neztratí. Osvěžit je navíc můžeš trendy páskem s cvočky nebo jinými originálními doplňky.
Naše tipy: 1. Pásek (H&M), 2. Pátěná taška přes rameno (Old Navy), 3. Sexy dřeváky (Deichmann), 4. Šedo-růžový top (Time Out), 5. Džínová mini (Old Navy)

letni-moda

NEOHROŽENÁ SURFAŘKA

Sportovní móda je obzvlášť v létě to nejpohodlnější, co si na sebe můžeš obléct. Vyber si tričko ve tvé oblíbené barvě, kraťasy nebo tříčtvrťáky, nazuj žabky – a můžeš vyrazit!
Naše tipy: 1. Tričko s potiskem (Time Out), 2. Béžové žabky (Old Navy), 3. Bermudy (Time Out), 3. Pestrobarevné bikiny (H&M)

letni-moda2

TRENDY BABY

Letos můžeš dát průchod vlastní fantazii – vrstvi, opáskovávej se, ozdob se crazy bižuterií nebo si dej záležet na neobvyklé barevné kombinaci. Ve svém oblečení se nesmíš nikdy nudit!
Naše tipy: 1. Široká pásek (H&M), 2. Náramek – bužuterie (Old Navy), 3. Sandálky na klínku (Old Navy), 4. Žluťáskové tričko (H&M), 5. Šedá sukýnka smotivy hvězd a květin (H&M)

letni-moda3

FOTO: archiv firem (H&M, Old Navy, Time Out, Deichmann)

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.