Nakupování s výherkyní Adélkou

Dovolte nám představit Adélku. Je jí 25 let, pochází z Berouna. Tato krásná dáma vyhrála v soutěži dárkový poukaz nakupování se stylistkou. Velice jsem se těšila na setkání. Jaké bylo ale překvapení, když jsem uviděla Adélku. Říkám si, tohle je doslova Miss ČR a chce poradit jak nakupovat, hm, tak to bude zajímavé.


adelkaPři povídání jsem si ale za chvíli všimla, že tato opravdu krásná dáma vůbec netuší, že je krásná. Ba naopak, určitě si to nemyslí. Překvapení? Ani ne. Vzhledem k tomu, že tuto práci již dělám nějakou dobu, mě to nezaskočilo. České ženy se podceňují a vím, že jako první vidí to, co jim vadí. Ale tohle jsem tady snad ještě neměla. Opravdu nádherná holka, kterou byste ihned přihlásili na Miss ČR a slovo „vypadám jak kačer“ jsem slyšela ještě mnohokrát během nakupování. Dokonce když jsme zkoušely oblečení v pietru fillipi, tak se na ní došly podívat i samy prodavačky! A opravdu všechny včetně jedné zákaznice měly potřebu vyjádřit svůj názor a chválily, chválily… No prostě jako z filmu!
Co na to říct? Bylo to, jako kdyby vám Julie Roberts řekla, že si myslí, že není hezká. S Adélkou jsme nakoupily pár pěkných kousků a naše debata se víceméně točila o její kráse. Tedy hlavně jsem mluvila já. Chtěla jsem docílit toho, aby viděla to, co já. Jestli se to opravdu povedlo, ukáže čas.

Pár otázek pro Adélku

[faq]
[faq_question]Jak se většinou cítíš, když se díváš do zrcadla?[/faq_question]
[faq_answer]Cítím se divně, když se kouknu do zrcadla, hledám jen to, co bych na sobě mohla změnit.
[/faq_answer]

[faq_question]Co ti na tobě vadí nejvíc?[/faq_question]

[faq_answer]Vadí mi můj velký zadek, malá prsa.[/faq_answer]

[faq_question]Co se ti na tobě líbí?[/faq_question]

[faq_answer]Výška postavy.[/faq_answer]

[faq_question]Byla jsi spokojená s tím, co jsme vybraly?[/faq_question]

[faq_answer]Na 100%. U Většiny oblečení bych se ani nezastavila, natož pak zkoušela.[/faq_answer]

[faq_question]Kdybys měla napsat 3 věty o sobě…[/faq_question]

[faq_answer]Jsem zábavná, obětavá, klidná, veselá, náladová a zamilovaná. Nemám ráda lži.[/faq_answer]
[/faq]

Tak dámy, přeji si, abychom každá našly tu svoji krásu, abychom byly sebejistější, znaly a viděly naši krásu taková jaká opravdu je.

Autorka: Žaneta Kantorová, stylistka

Žaneta Kantorová

Stylistka z Prahy, momentálně milující nakupování online:), hudbu, zpěv a rodinu a nejvíce čerpá z bible a moudrých lidí okolo sebe

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.