Oblečení do školy: pohodlí i styl v jednom

První školní pololetí je už v polovině a ve třídách začíná být pěkně chladno. Ty tam jsou dny, kdy ses před svými spolužáky chlubila svým letním opálením v přiléhavých topech a bokovkách. Zazářit ale můžeš i v pohodlném oblečení, které tě zahřeje.

Foto: queens.cz

Riflová sezóna nekončí

Kalhoty z riflového materiálu byly patentovány již v roce 1873 Němcem Levi Straussem. Uplynulo mnoho let a jeansy se rozšířily téměř do celého světa. Ani po takové době nevyšly z módy. Nosí je jak mladí, tak i starší generace. Moderní dámské jeansy jsou pohodlné, praktické a dají se kombinovat snad úplně se vším. Nosit je můžeš jak na rande k uplému nátělníku, tak i do školy ke své oblíbené mikině. Jejich největší výhodou je, že je seženeš v tisících provedení – úzké i volné, modré i černé, elegantní i rošťácky roztrhané. Na rozdíl od klasických kalhot je seženeš v mnoha velikostech, délkách a střizích, takže každá z nás si snadno vybere přesně takové, které jí budou perfektně sedět, zdůrazní přednosti a chytře zamaskují nedostatky. Pokud by sis přála něco více pohodlného, zkus třeba harémové kalhoty.

Ve stylové mikině budeš in a v teple zároveň

Určitě jsi nespočetněkrát zažila situaci, kdy vás školník nechal mrznout, protože měl z vedení nařízeno, že topit se ve škole bude až v opravdových mrazech. Není nad to být na vše připravená. V obchodech seženeš spoustu zajímavých dámských mikin, které jsou v chladných dnech do školy ideální. Záleží opět pouze na tvém stylu. Mikiny s kapucí nebo bez, na zip, s potiskem nebo jednobarevné, hlavně aby zahřály.

Slečn@tip: Pánské mikiny jsou skvělý dárek k Vánocům pro tvého miláčka nebo bráchu.

Kabelka místo batohu

Kabelka je pro dámy nepostradatelnou součástí života. Také mladé školačky stále více dávají před batohy a brašnami přednost módním kabelkám. Oblíbené jsou kabelky jak kožené, tak i semišové – hlavní je, aby nejen dobře vypadaly, ale vlezla se do nich spousta věcí – od sešitů a knih, přes kosmetiku, jídlo a kdo ví, čeho ještě.

Slečn@tip: Fandíš spíše sportovnějšímu stylu? Barevné kabelky Nike jsou prostorné a jen tak nevyjdou z módy.

Jitka Libigerová

Narodila se ve znamení Kozohora jednoho lednového dne roku 1989. Miluje český jazyk, literaturu, knihy, med, Tři oříšky pro Popelku, květiny, ananas, jógu, tenis, děti a pohádky. Ve volném čase se kromě psaní věnuje také sportu. Závodně se snaží o in-line bruslení a běh, rekreačně hraje tenis, jezdí na kole, plave a cvičí jógu. Blízká je jí také turistika, fotografování, zájem o interiér a pečení. Jednou by se chtěla stát spisovatelkou.

5 Comments
  1. Na Slečnu chodím ráda, ale tenhle článek se příliš nevyvedl.
    Že když je zima, vezmu si na sebe rifle a mikinu…hmm, to by jeden neřekl.
    A doporučovat kabelky místo batohů mi taky nepříjde nejmoudřejší aneb křivé páteři zdar.
    S čím souhlasím jsou mikiny pro pány k Vánocům. Velikost nemusí být úplně ťip ťop a výběr je vééliký:)

  2. já zase naopak s kabelkami souhlasím ..mám podobnou-je prostorná,dobře vypadá, hodí se skoro ke všemu a dobře se nosí:)

Leave a Reply

Your email address will not be published.