Obrýlená inspirace

Velké přípravy na léto: Vybrat sluneční brýle je nelehká záležitost. Musí by být zdravotně nezávadné, chránit tvé oči, měly by se ti líbit a zároveň sedět k tvému tvaru obličeje. Jaké brýle tuto sezonu frčí?

S prvními jarními paprsky všechny vytahujeme sluneční brýle a je nám jedno, že ještě ráno byla teplota skoro na bodu mrazu. Většinou sáhneme po brýlích z loňska a ty nové si většinou pořizujeme až o něco později. Slečna ti představí trendy pro rok 2010. Inspiruj se!

bryle2010Foto: Glassesshow.org

Brýle podle Madonny

Designérské kousky jsou velmi oblíbené, přestože kvůli nim musíme sáhnout o dost hlouběji do kapsy. Nepřehlédnutelný monogram na boční straně brýlí prozrazuje, že se jedná o značkový model: Fendi, Gucci, Yves Saint Laurent a tak dále. Letos však přibude novinka: MDG. Kluci z D&G se totiž spojili s popovou královnou Madonnou a společně vytvořili kolekci slunečních brýlí v hvězdném stylu.

mdg_madonna_bryle

Klasika i divočina

Ve slunečních brýlích od Diora se odráží exotika, africké pouště, deštné pralesy, orient i horké léto na Manhattanu. Převažuje královská zlatá v kombinaci s béžovou, dále zvířecí motivy
a nechybí ani tajemně působící černá klasika.

dior

Pestrý Emilio Pucci

Jedna z nejzajímavějších letošních kolekcí slunečních brýlí pochází z dílny italské značky Emilio Pucci. Přední strana brýlí má skoro ve všech případech stejný tvar, ale rozdíl spočívá v barevném provedení, materiálu a hlavně v designu bočnic. Je libo retro zářivě červené, elegantní černé, futuristické čiré nebo luxusní zlaté? Výběr je opravdu pestrý, nech se inspirovat.

pucci_bryle

Pozor, již brzy ti poradíme, jak vybrat sluneční brýle, aby dokonale seděly k tvaru tvého obličeje.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.