Plážové “must-haves”

plazTaky už se nemůžeš dočkat, až se zase po roce předvedeš v celé své kráse na koupališti či na písečné pláži? Slečn@ má pro tebe několik tipů na červnové nákupy letních nezbytností. Hoď na sebe svůdné bikiny, nazuj veselé žabky a všechny ostatní potřebné věci ukryj do praktické plážovky – ano, léto je tady!

PLAVKY VYBÍREJ PEČLIVĚ!

Každá z nás chce být za kočku. Vybereš-li si správný model plavek, zdůrazníš tak své přednosti, skryješ nedostatky a navíc se nebudeš muset celý den ohlížet, zda-li ti někde něco neodstává. Plavky rozhodně nekupuj naslepo, ale vyčleň si na jejich vybírání dostatek času. Jedině tak nešlápneš vedle.

plavky2008


Naše tipy: 1. S motýlky (H&M), 2. Divoké květy (TimeOut), 3. Pro Růženku (Kenvelo), 4. Něžně modré (TimeOut), 5. Pro vodní vílu (Kenvelo), 6. Západ slunce (H&M), 7. Rozbouřené moře (Kenvelo), 8. Sexy proužky (H&M)

POHODLNÉ ŤAPKY

Existuje ideálnější letní obuv než veselé žabky? Dopřej svým nožkám pohodlí!

zabky

 Naše tipy: 1. Červánkové (TimeOut), 2. “89” (Kenvelo), 3. S lekníny (TimeOut)

PRAKTICKÁ TAŠKA PŘES RAMENO

Chceš-li být in, rozhodně na pláž nechoď s igelitkou! Pořiď si jednoduchou plážovku, kterou v létě maximálně využiješ.

tasky


Naše tipy:  1. Oblá (TimeOut), 2. S mašlí (Tally Weijl), 3. Hranatá (TimeOut)

Text: Eliška R.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

13 Comments
  1. Tak tenhle článek mě naštval!!! Tak moc bych si chtěla užívat pláže, ale dostanu se na ni maximálně v pracovní uniformě jedné restaurace. Ono je docela na nic být už skoro tři týdny na Kypru a kvůli práci nemít čas ani na moře :D :D

  2. Eliška: dělám do sedmi, devíti nebo půlnoci…jen občas ráno stihnu na hodinku na pláž, ale dívat se z práce na ty olejem namaštěné turisty a ještě jim nosit občerstvení..Zabít je :D:D

  3. moc pěkný botičky, ale je pravda že je děsnej problém sehnat na ně peníze
    ani se mi nepodařilo sehnat brigádu a naší mě už odmítli sponzorovat

Leave a Reply

Your email address will not be published.