Proklatě svůdný Valentýn

Svátek svatého Valentýna se nebezpečně blíží. Že stále tápeš, čím svého drahého letos potěšit? Nemusíš mu kupovat roztomilé blbinky, srdíčka a sladkosti, věnuj mu jednoduše sebe. Ve stylovém odění!

Valentýn rozhodně není jen o vzájemném obdarovávání se, ale především o lásce. Odpůrci tohoto “komerčního” svátku zarytě tvrdí, že to, co k sobě cítíme, si přece můžeme dávat najevo po celý rok. A že plyšoví medvídci k tomu vůbec nejsou třeba.

tezenisFoto: tezenis.com

Můžeme se na to všechno podívat však i z úplně jiného úhlu pohledu – den svatého Valentýna může být speciálním dnem v roce, kdy oslavíme naši lásku něčím skutečně výjimečným, na co běžně nezbývá čas. Ostatní plány nyní musí jít stranou. Co si třeba jednou společně ukuchtit vynikající večeři, slavnostně prostřít stůl, zapálit svíčky a ke stolování, se patřičně upravit, přestože vše proběhne u vás doma? A především vypnout televizi i počítač a za zvuků příjemné hudby se úplně celý večer věnovat jen a pouze sami sobě.

Voňavá & sexy

Pokud chceš miláčka příjemně překvapit, může to být právě svůdné prádýlko, které po výborném jídle potěší jeho chlapské oko. Slečna pro tebe připravila několik tipů včetně okouzlujících vůní, které valentýnské romantice dodají to správné kouzlo.

valentyn1

1. Rafinovaná krajka
Černá krajka je vždy elegantní, sexy a už předem slibuje zatraceně vášnivou valentýnskou noc. Náš tip: H&M
Vůně pro tebe: Nejnovější parfém od Niny Ricci s názvem Ricci Ricci (od 1290 Kč) je sametově jemný, ale přitom nebesky dráždivý. Ideální kombinace!

2. Smyslná ženskost
Přiléhavý korzet, červená barva a krajka přivedou nejednoho muže do absolutní extáze. Náš tip: Esprit
Vůně pro tebe: Výrazná pižmovo květinová vůně Couture (od 370 Kč) od Kylie Minogue perfektně podtrhne tvou valentýnskou smyslnost.

3. Romatické fantazie
I sladce růžové spodní prádlo může být pořádně stimulující. Pro okořenění doporučujeme podvazkový pás v kombinaci se samodržícími punčochami. Náš tip: H&M
Vůně pro tebe: Lehounký květinově ovocný parfém ITISLOVE (od 995 Kč) od značky Salvador Dalí tě zahalí do obláčku přitažlivě mladistvé vůně.

valentyn2

4. Little black
Říká se, že v jednoduchosti je krása. V případě spodního prádla to platí dvojnásob. Nech svůj půvab vyniknout v černém prádle s jemným zdobením. Náš tip: Tezenis
Vůně pro tebe: Ke klasice se hodí klasika. Vsaď na jiskrnou květinovou vůni In Bloom (850 Kč) od Avonu.

5. K nakousnutí
Zvířecí vzory jsou stále in. Leopardí lemování na prádle šťavnatě růžové barvy z tebe udělá neodolatelnou šelmu. Náš tip: H&M
Vůně pro tebe: Toaletní voda Cherries (499 Kč) od Oriflame se nepyšní pouze výsostně originálním flakonkem ve tvaru třešní, ale překvapí i příjemně sladkou vůní plnou ovocných tónů a květin.

6. Buď hravá
Valentýn nemusí být jen o krajkách a podvazcích. Překvap svého miláčka růžovým prádýlkem s vtipnými obrázky. Náš tip: Tezenis
Vůně pro tebe: Lehká a svěží, ale přitom v základu sladce hřejivá novinka Urban Motion (od 295 Kč) od Pumy je vítanou obměnou pro milovnice citrusových vůní.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

3 Comments
  1. ta dvojka je fakt sexy tu bych si asi kupila ale taky by me zajmalo kolik by to stalo…… ta vonavka u 5…. je fakt origoššš

  2. Líbí se mi 1 a 2… ale když se tu ten článek objevil, tak hned druhý den sem letěla shánět a nikde nic ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published.