Ozdob na Valentýna i své nehty

[button link=”https://slecna.info/tag/barcin-blog/” color=”yellow”]BARČIN BLOG[/button]

BARČIN BLOG – Na Valentýna bys měla prožít nějakou pěknou chvilku se svým milovaným. Určitě jsi pro něj připravila nějaké překvapení nebo dáreček, zamilovaný outfit pro sebe máš taky naplánovaný a i přes to ti stále něco chybí? Co takhle si k tomu pěkně nazdobit nehtíky. Jestli ale budeš letos 14. února sama, nebuď smutná. Přežij to vesele a zkrášli své nehtíky zamilovanými vzory.

Valentýn je svátek, kdy jsou všude zamilované páry, všechno je plné srdíček a růží. Ty ale nemáš s kým slavit a leze ti to krkem? Udělej letos změnu a zkus na nehty vytvořit pár valentýnských motivů. Třeba ti to vyčaruje valentyn nehtyúsměv na tváři a nebudeš Valentýn považovat za nejhorší den v roce. A pokud jsi zamilovaná a budeš trávit den se svým milým, vyznej mu lásku na nehtících. Nebude to nic těžkého.

Jednodušší klasika

K prvním nehtům bude potřeba:
-zlatý lak
-bílý lak
-červený lak
-zdobící štěteček

Typ: Můžeš si vybrat i jiné barvy, vadit to nebude. Já mám ráda červenou, protože k Valentýnu patří. Zároveň si taky myslím, že v kombinaci se zlatou nemusí být jen vánoční.

Začneme lakovat – palec, ukazováček a malíček červeně. Prostředníček nalakuj zlatým lakem a prsteníček bílým. Chvíli počkej, než lak dobře zaschne a můžeš pokračovat. Práce se zdobícím štětečkem bývá těžší, pokud se ti třepí jako mně. Ale stačí troška přesnosti a trpělivost k pěkným vzorům. Na prostředníček udělej několik vodorovných proužků. Počet a jejich šířka je na tobě, stačit by mohly čtyři. Teď si zas chvilku počkej, než uschnou proužky. Srdíčko se možná ze začátku bude zdát těžké, ale stačí jen udělat dvě šikmé čárky, které se na konci spojí. Pak jen dolaď tvar a je hotovo. Před posledním krokem si radši déle počkej, mohla by jsi totiž bezbarvý horní lak použít moc brzy a vzory by se rozmazaly.

Každý nehtík jiný

Druhý návod bude už trošku pracnější, nebo spíš vyžaduje víc času. Hodí se spíš pro slečny, které mají rády barevné nehtíky se spoustou vzorů.nehty laky valentyn

Co budeš potřebovat:
-laky v odstínu růžové a červené
-bílý lak
-zdobící kulička a štěteček

Na fotce je postup podrobnější, ale přece jen. Na ukazováček přijdou puntíky pomocí zdobící kuličky. Prostředníček budou zdobit rty, a ač se to možná nezdá, je to snadné. Horní ret nakresli jakoby ptáčka a spodní jen dokresli jako oblouček. Srdíčka jsou na stejný princip jako u prvních nehtů, akorát střídáš barvy.

Doufám, že ti tyhle nápady pomohly s výběrem valentýnských nehtíků. Tento den si užij ať už s někým nebo sama…

No Comments Yet

Comments are closed