Tipy na jedinečná valentýnská překvapení

A je to tady zase. Valentýn, svátek všech zamilovaných, se po roce opět hlásí o slovo. Možná sis na něj vzpomněla až teď a rychle sháníš, čím bys svého nejmilejšího překvapila či obdarovala. A že tě nic nenapadá? Zkus se řídit heslem, že v jednoduchosti je síla a určitě na něco přijdeš. Inspiraci přitom můžeš hledat v následujících tipech.

 

V prvé řadě si promysli, jestli budeš chtít investovat do hmotného dárku nebo raději zvolíš spíše něco symbolického, co však partnera rovněž utvrdí ve vaší vzájemné lásce. Pokud se hodláš vrhnout do první zmíněné valentynskupiny, jistě budeš sama vědět nejlépe, co miláčka potěší. Nové tričko, parfém nebo třeba stříbrný náramek? Při větší investici to může být i společný víkend pro dva v lázních, kde o vás bude královsky postaráno. Jestliže se však příliš vysokým rozpočtem v peněžence chlubit nemůžeš, poradím ti alternativní řešení.

Vyrob mu poukázky

Miluje tvůj kluk masáže všeho druhu? Tak navrhni na počítači jednoduchou poukázku s originálním vzhledem na nejúžasnější masáž na světě a věnuj mu ji, uvidíš, že se setkáš s úspěchem. Poukázky samozřejmě mohou být i na něco jiného. Pokud patříš mezi odvážnější slečny, věř, že nabídka striptýzu v tvém podání nenechá přítele chladným. Pokud bys chtěla zabrousit do tohoto odvětví, ale na svlékání se za tónů hudby nemáš dost odvahy, můžeš dále například zkusit vyrobit poukázku na společný nákup spodního prádla pro tvoji maličkost. Samotná výroba malé kartičky je přitom otázka okamžiku.

Gurmánský zážitek

Určitě se shodneme v tom, jaká překvapení muži milují. Jedním z nich je i opravdu dobré jídlo. Tady už se ale bez financí neobejdeš. Máš přitom dvě možnosti. Buď se spolehneš na své kulinářské dovednosti a naservíruješ mu vlastnoruční dobroty u vás doma nebo ho pozveš do restaurace. Z hlediska toho, že jsme ženy a příprava pokrmů se od nás tak nějak očekává, bude ale zřejmě působit lépe první varianta. Nakup vše potřebné a po jeho příchodu z práce uspořádej menší hostinu za svitu svíček. A že nevíš co uvařit? Neznám muže, který by si nepochutnal na s láskou připraveném pořádném steaku.

Pro vtipálky

Jestliže vás spolu pojí shodný smysl pro humor, můžeš jako originální valentýnský dárek zvolit něco z tohoto soudku. Patří tvůj přítel mezi osoby neschopné si zapamatovat data, která jsou něčím významná a s největší pravděpodobností zapomene i na letošní svátek všech zamilovaných? V tom případě mu můžeš věnovat diář s poznámkou, že teď už na to nikdy nezapomene. Pokud i to je ti málo, doporučím ještě sekeru. Ptáš se, k čemu mu bude, když do lesa na dříví nikdy nechodil? Odpověď je jednoduchá. Teď už spolu totiž rozseknete jakýkoliv případný problém či neshodu.

Máš také nějaký tip na překvapení? Poděl se s námi o něj v komentářích!

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

No Comments Yet

Comments are closed