Sázka na žlutou

zluta2Jistě sis nemohla nevšimnout, že letošním hitem jara i léta budou jednoznačně veselé barvičky. Jednou z nich je žlutá, která rozhodně rozzáří každou správňáckou slečnu. Nebuď šedá myška a nech se inspirovat našimi tipy, které rozhodně stojí za to!

A co žlutá barva vyjadřuje?
Ten, kdo má rád žlutou barvu, se rád baví. Žlutá je totiž povzbuzující a rozveselující. Je také symbolem moudrosti a vysoké inteligence. Podporuje dokonce myšlení a zoceluje nervy. Napomáhá komunikaci v navazování nových kontaktů, což je hodí vždy. Žlutá zkrátka na každém vyvolá úsměv na tváři!
Milovníci žluté barvy prý neustále hledají nové věci, mají rádi změny, jsou velmi velkorysí a upřímní.

zluta01

Příliš křiklavá?
Jestli patříš mezi lidi, kteří na sebe nechtějí příliš vábit pozornost, stačí, když zvolíš ve žluté třeba jen malý doplněk. Může to být náramek na ruku nebo čelenka do vlasů. Neplatí ale, že každá žlutá musí být křiklavá! Stejně tak krásné jsou i její decentnější variace, které ti dodají ten správný jarní šmrnc.

zluta02

Jako kanárek?
Neznamená, že musíš být zahalena do žluté od hlavy k patě a evokovat tak podobu známého zpěvného ptáka. Žlutá barva běží ruku v ruce s nejrůznějšími dalšími barvami. Mezi TOP patří červená či růžová. A to v jakémkoli podání! Ať už zvolíš červený jarní kabátek spolu se žlutou kabelkou, nebo žluté tričko s velkými růžovými korály. Záleží jen na tobě, co si vymyslíš a jak vše zkombinuješ!

Nech se proto i ty inspirovat a najdi v této sluneční barvičce zalíbení. Se žlutou máš totiž úspěch v kapse!

Text: Míša F.
Foto: Style.com
——
26.3.2008

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

14 Comments
  1. jéé žlutá jsice jsem ju jednu dobu nenáviděla ale co už xD NO JINAK k těm šatičkám mě se hodně líbí od PARIS a pak ty valentino nejsou špatné mno…. =)

Leave a Reply

Your email address will not be published.