SOUTĚŽ: Jaro je přeci o barvách!

Haló – jaro je tu, milé slečny! Přináší energii, kterou všichni cítíme. Je čas zbavit se šedivého povlaku po zimě a nasadit radikální barevnou kůru. Barvy rozzáří nejen nás, ale i naši mysl. Nejkrásnější na jaře je, že v kurzu jsou všechny druhy barev. Od pastelových až po zvýrazňovače si můžeš obléct a namalovat cokoliv.

Nová dekorativní kosmetika LUSH
Dekorativní kosmetika LUSH

Široká škála barev zaručuje, že si vybere každá z nás. Použij barevnou typologii, abys zjistila, která barvička bude nejvíc slušet zrovna tobě, a pak už se fantazii meze nekladou.

Jaké barvy komu sluší

Každá jsme jiná. To vždy plaundefinedtilo a vždycky platit bude, proto každému sluší i jiná paleta barev. Když si vybereš tu správnou, můžeš snadněji kombinovat líčení a oblečení.

[toggle_content title=”Obecně světlé až albínské typy”]Vol spíše studené barvy. Vybírat můžeš i mezi pastelovými, vyhýbej se však žluté, okrové, béžové nebo oranžové. Skvěle se k tobě bude hodit starorůžová, zelená nebo námořnická modř.
[/toggle_content]

[toggle_content title=”Tmavší typy – zlatý střed (špinavá blond)”]Milé typy, máte obrovskou výhodu. Při vhodném líčení a příležitosti vám bude slušet snad všechno. Pozor, má to ale i háček, a to opravdu pozorně kombinovat barvy. Jelikož máš na výběr z více možností, dávej pozor, abys to nepřehnala. To, že se téměř každá barva hodí k tobě, neznamená, že se každá barva hodí ke každé další.[/toggle_content]

[toggle_content title=”Snědé typy”]Tobě bude slušet barva slunce a moře. Jde především o zlatavé tóny, hnědou, skořicovou. Stejně tak se neboj červené nebo modré. Pozor na fialovou – barva je to krásná, ale zákeřná. U snědých typů jí může být snadno moc.[/toggle_content]

[toggle_content title=”Pihaté zrzky”]Pokud jsi tento typ, máš dvě varianty. Buď svou barvu podpořit podobnými tóny, nebo jít opačnou cestou. Snad nikomu jinému tolik nesluší zelená jako zrzkám. Stejně je to s červenou. Pozor na růžovou, jestli ji chceš nosit, vol v této barvě spíše doplňky v pastelových odstínech.[/toggle_content]

Soutěž

Stejná pravidla, která v barvách platí pro oblékání, platí i pro líčení. Dolaď outfit barevnými laky na nehty nebo očními stíny. Širokou paletu odstínů přináší i kosmetika značky LUSH, se kterou můžeš právě teď vyhrát.
[row_box style=”box border box_pink”]

Soutěžní otázky

1. Ze které země pochází kosmetika LUSH?
2. Co znamená „LUSH“?
3. Kde má v České republice LUSH svůj kamenný obchod?[/row_box]
[divider_space]

Správné odpovědi posílej na emailovou adresu soutez(zavinac)slecna.info pod heslem LUSH nejpozději do 4. května 2013.
Pro tři výherce máme připraven balíček kosmetiky LUSH: pudr a oční stíny.
O výhercích se rozhodne slosováním. Poté je kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.
Pořadatelem soutěže je internetový magazín Slečna.info. Osobní údaje mohou být využity výhradně ke kontaktování výherců.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.