Stylové pozdravy z přírody

Korály, dřevo, kůže či stříbro s působivou patinou. Přírodní šperky jsou originální obměnou klasických doplňků a na letošních módních molech slaví velké úspěchy. Slečna ti přináší pár tipů na náušnice, prsteny a náramky, které jen tak někdo nemá.

Zvířecí vzory, ethno a africký styl válí. Která z nás ještě nemá leopardí či zebří top, kabelku nebo alespoň šátek? Abys však byla dokonale slazená, je nezbytné doplnit svůj model také trendy doplňky a šperky. Vsaď na přírodní materiály. Inspiruj se našimi tipy na nejzajímavější kousky pocházející z Asie.

animal

Naše tipy:

1. Originální karenský náramek z patinovaného stříbra, 740 Kč
2. Masivní stříbrný prsten s přírodním korálem, 750 Kč
3. Luxusní šperkovnice Chrisa od Friedricha Lederwarena, 3370 Kč
4. Náramek z drobných červených korálů, 360 Kč
5. Náušnice vyrobené ze speciálního houbovitého korálu na stříbrných háčcích, 780 Kč
6. Originální stříbrný náramek s korály, 2190 Kč
7. Korálové náušnice z drobných kuliček, 430 Kč
8. Nápadný korálový náramek, 440 Kč

Všechny zobrazené šperky i šperkovnici naleznež v sortimentu internetového e-shopu a kamenných obchodů se šperky a doplňky Šperky MAX (http://www.sperkymax.cz/), které již sedmnáct let dělají radost zákazníkům osobitými šperky z celého světa. Kompletní nabídku přírodních šperků si můžeš prohlédnout na následujícím odkazu: http://www.sperkymax.cz/o/prirodni-sperky. Za pozornost zde stojí také bohatý sortiment stříbrných a ocelových šperků, šperkovnic, hodinek a doplňků pro údržbu šperků.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.