Trendy účesy podzim/zima 2010 – móda, barvy, střihy

Není nad to zpříjemnit si podzim novým kouskem do šatníku nebo třeba změnou image. Jaké vlasy letos frčí? Trendy v účesech pro podzim a zimu 2010 se nesou ve znamení přirozených tónů, praktických kratičkých střihů i božských superdlouhých kadeří.

Barvy podzimu

Rozhoduješ se pro změnu barvy? Pokud nechceš vyčnívat z davu, ale chceš zkusit něco nového a zaručeně sexy, vyber si některou z klasických barev podzimu. Tmavě hnědá jako země, červená jako měnící se listí a oslnivě měděná jsou top trendy barvy nadcházející sezóny. Nic nezkazíš, ani pokud si necháš svou přírodní barvu, i když není nijak výrazná. Na podzim je vše zahaleno mlhou, a tak i do světa módy pronikají popelavé odstíny. Buď jako Kristen Stewart – melancholicky krásná a přírodní. Podívej se, jak vypadá móda zima 2010.

Dlouhé a ještě delší

Majitelky velmi dlouhých vlasů se můžou tuto sezónu pyšně chlubit svými kadeřemi. I tady se vyžaduje přirozenost. Odrostlá barva na dlouhých vlasech vypadá příšerně, vyhráno mají ty, které si své vlásky nebarví a řádně o ně pečují. Zdravý vzhled dlouhých vlasů ve spojení se zajímavým líčením a přírodním obočím (pouze lehce upraveným) z tebe vykouzlí éterickou bytost.

Podkova stále letí

V současnosti velmi oblíbený účes podkova zůstává trendy i nadále. Je vhodný především pro ty, které jsou časově vytížené. Je to účes nenáročný na úpravy, vhodný i pro jemné vlasy. Netroufáš si na asymetrii po vzoru hollywoodských hvězd? Obměnit klasický symetrický střih lze na podzim jednoduše novou barvičkou, prostříháním nebo několika světlejšími či tmavšími pramínky.

Klukovsky šik

Bohužel ne každé z nás chlapecký účes sluší, málokterá žena v něm dokáže vypadat tak přitažlivě, jako například Hally Berry v bondovce Dnes neumírej nebo Emma Watson. Ta se rozhodla pro radikální proměnu a pořídila si „pixie cut“, neboli superkrátký sestřih, jaký kdysi nosila i Victoria Beckham. Každopádně odvaha se cení!

Tip Slečny: Pokud se rozhodneš pro změnu, raději postupuj po menších krůčcích. Inspirovat se můžeš u herečky Jessicy Stroup. Ta svou délku vlasů během natáčení seriálu 90210 zkrátila hned několikrát a pokaždé jí to neuvěřitelně slušelo. Původně dlouhé vlasy vyměnila za podkovu a pak vsadila na klučičí look. Toto jsou účesy na podzim/zima 2010.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.