Tři způsoby, jak nosit trendy holinky

Pro někoho jsou módní specialitou, jiní pukají smíchy, když v nich někoho potkají na ulici. Barevné holínky svou hvězdnou dráhu nemají snadnou. Letos jim však přeje počasí – do deštivých letních dní jsou jako dělané. Oceníš je tak nejen na zahradě, ale také na procházce nebo třeba na hudebním fesťáku.

Jak tyto botky nosit a s čím je kombinovat, aby byl výsledek opravdu trendy a ne k smíchu?

Varianta 1: holinky + kraťásky + veselé tričko

Riflové (či jiné) kraťásky má ve skříni snad každá slečna, která se nebojí dát na odiv své nožky. Právě kraťasy jsou kouskem, který se ke „gumákům“ perfektně hodí, ať už si pod ně dáš s holinkami barevně sladěné punčochy či legíny, nebo se vyletníš a vklouzneš do nich jen tak.
Tip: Potisk trička ladící se vzorem a barvou holinek je trefou do černého.

wellies

Varianta 2: holinky + šaty či sukně

Že se holinky hodí pouze ke kalhotám a klučičímu stylu? To není pravda. I ony mohou v kombinaci s nabíranou sukní či romantickými letními šatičkami působit žensky. Dej si však záležet na výběru jejich barvy a stylu. I mezi holinkami nalezneš elegantnější modely, které budou i k sukni vypadat vkusně.
Tip: Pokus se sladit s barvou holinek nějaký další prvek – kabelku, pásek nebo třeba korálky kolem krku.

Varianta 3: holinky + roury

Holinky se dají využít podobně jako kozačky a bezvadně vypadají natažené přes úzké džíny. Zvolíš-li klasické jednobarevné, budeš je moci kombinovat snad s jakýmikoliv topy, svetříky či tunikami.

Co nosit do holinek?

Být v gumácích naboso nemusí být – obzvláště ve vedrech – nic příjemného. Nazuj si do nich proto bavlněné ponožky (pokud je chladno, tak i silnější) nebo je nos na punčocháče. Spousta žen však doporučuje pořídit si do nich balerínky s měkkou podrážkou, jaké nosí gymnastky. Pokud tvé botky mají tvrdý a rovný vnitřek, kup si do nich klidně i tvarované vložky. Chůze v holinkách tak bude zase o něco pohodlnější.

Vyhraj holinky Jileon

Barevné holínky zakoupíš za výhodné internetové ceny například na webu Skeble.cz. V nedávné době tento e-shop přišel s novinkou – britské barevné holinky značky Jileon, které jsou k dostání v mnoha zajímavých provedeních a hlavně za přijatelnou cenu pod tisíc korun.

Že ještě žádné holinky nemáš a chceš je? Vysoutěž si je od Škeble.cz a získej tak jedny podle vlastního vkusu zadarmo. Více o soutěži se dočteš ZDE.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.