V hlavní roli: šaty, dřeváky, svůdné vůně

satickyPřirozenost každé z nás sluší ze všeho nejvíc, tak na co si hrát? Také tvé oblečení by mělo vyjadřovat, jaká jsi ve skutečnosti uvnitř. I tak budeš určitě za hvězdu. Účinkují: vlající sukně lehkých šatů, klapání dřeváčků, jež ti neuvěřitelně prodlouží nohy, a závoj omamné vůně, díky které si ho pomalu, ale jistě omotáš kolem prstu!

VE DNE…

Spontánní
Nemáš ráda velké plánování, jelikož razíš heslo, že ty nejlepší nápady přicházejí úplně samy od sebe. O prázdninách si nejvíce užíváš volna, trávení času se svými kamarády a slunečních paprsků. Neobejdeš se bez vzdušných šatů v jásavé žluté barvě (H&M), pohodlných nazouváků (Baťa), které s tebou půjdou kamkoliv, a svěží citrusovo-květinové vůně Topaz (C-Thru).
Hravá
Smích je nejen v létě tvým jasným poznávacím znamením. Nuda je pro tebe cizím slovem, dokud jsi mladá, chceš si života užívat plnými doušky a vznášet se na vlně bezstarostných radovánek. Kočku z tebe udělají barevné proužkované šaty (Only), až do nebes tě dostanou úžasné dřevěné sandálky (Baťa) a namísto křídel ti jako vznášecí prostředek poslouží dokonalá vůně Fly High plná šťavnatého ovoce (Mexx).
Optimistická
Miluješ dlouhé procházky přírodou, kde vždy načerpáš spoustu sil a dobré nálady. Líbí se ti všechno přirozené, lehké, něžné a vzdušné. Pravou letní vílou se staneš v romantických šatech se žabičkováním (H&M), ke kterým se hodí například klasické dřevěné pantoflíčky (Baťa). A vůně? Ovocná a jásavá -přesně taková je Ocean Sun (Gabriela Sabatini).

SATY1

V NOCI…

Nezávislá
Jsi cílevědomá, ctižádostivá a vždy víš, co skutečně chceš. Nocí proplouváš jako elegantní diva, která si jde přímo za svým, nikam se neotáčí, nic ji nezastaví. Správný šmrnc ti dodají krásné řasené šaty ve švestkové (H&M), krok ti zpříjemní “hadí” dřeváčky (Deichmann) a pravou vůní je pro tebe New York z kolekce Urban Flowers (Avon).
Sebevědomá
Moc dobře znáš své přednosti a rozhodně se je nebojíš využít v pravý čas. Bez problémů se dokážeš seznámit s kýmkoliv a vždy působíš jako sexy kočka, která si lidi kolem dokáže přetáhnout na svoji stranu. V oblékání vsaď na jednoduchost, ale nápadné barvy a střihy, které zdůrazní tvé křivky. Seknou ti šaty růžovky (H&M), vysoké dřeváky (Deichmann) a navonět se můžeš například sladkou toaletkou Fruity Rhythm (Adidas).
Tajemná
Na první dojem druhým připadáš nedostupná a záhadná. Tvojí zásadou je, že o tobě lidi kolem nemusí vědět úplně všechno, a tak nedáš jen tak někomu příležitost, aby tvé já důkladně prozkoumal. Tvá tajemnost však na kluky působí jako hotové afrodiziakum! Na party si vem tmavě modré minišaty (H&M), nazuj pohodlné nazouváčky (Baťa) a očaruj svou kůži tóny sladkých malin, omamného jasmínu a jemných růží – toť parfém True Glow Nightfall (Avon).

saty2

Připravila: Eliška R.
Foto: archiv firem

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

14 Comments
  1. Nedávno jsem si podobné šaty koupila a na léto jsou fakt super. Cítím se v nich strašně dobře a tak uvolněně :o) A boty na klínu mám strašně ráda…osobně doporučuju jak šaty, tak boty :o)

  2. mě se líběj ty první dvoje šaty:-* jsou hrozně krásný…a z bot asi nic, protože na klínku nenosim:-(, ale jinak pěkný

  3. ve dne… šaty první na obrázku, v noci… šaty o5 první na obrázku :) jsou upe kwááásný :*** fakt moc pěkný…

  4. ale k mojí povaze jsem šaty nenašla :D… jsem taková… hravě-optimistická, ale líbí se mi šaty spontánní… :) a v “nočním” výběru jsem svoji povahu k žádnému z výběru nepřirovnala… :)) jinak… super článek, povedl se vám ;)

  5. …jeeee ty proužkovaný šaty jsou úúžasný….a tu vůni od mexx fly high mam doma…….ale u toho v noci jsem se nejak nenašla…

  6. Pěknej článek ;) .Souhlasím s Pusou :-* .Mě se taky nejvíc líběj ty první šaty VE DNE a o5 ty první V NOCI :) . Sou úpa kráásnýýý :) . Tak ve dne jsem svou povahu přirovnala ke spontánní a v noci jsem svoji povahu k žádnému z výběru nepřirovnala… :( .Jo a botičky se mi líběj ty první dvoje VE DNE. :)

  7. Prosíííím, kde se někde dají koupit ty proužkované šaty ?? Jsou úžasné.. už dlouho nějaké podobné sháním… Děkuju moc za odpověď..

Leave a Reply

Your email address will not be published.