V jakých botičkách přivítat podzim? Slečna poradí

Počasí nám nepřeje, léto zmizelo bez rozloučení a babí návrat, zdá se, taky nechystá. Byly jsme přímo donuceny vyměnit žabky a páskové sandálky za voděodolné a nízkým teplotám vzdorující modely bot. Pokud jsou tvé staré tenisky na odpis, inspiraci pro nákup nových botiček získáš díky Slečně za pár minut.

Podzimní plískanice

Do podzimních slejváků se výborně hodí holínky, které rozzáří tvůj outfit nejrůznějšími barvami. Už skoro rok se drží mezi žhavými trendy v oblékání. Zkombinuj je s oblíbenou sukní, kabátem a legínami a můžeš vyrazit! Skákání do kaluží je povoleno, gumáky zaručeně nepromoknou.

Sníh a led

S podpatkem, klínem či na platformě, huňaté či lesklé – mezi kozačkami je skutečně z čeho vybírat a dají se nosit od podzimu do jara. Začátkem školního roku zazáříš ve vysokých lesklých botkách a na zimu navlékneš chlupaté kozačky s tlustou podrážkou, které tě ochrání proti mrazu. Ideální je zkombinovat kozačky s kabelkou, zimní vestou nebo šálou.

... a jaké si vybereš ty?

Plesová sezona

Společenské botky je dobré vybírat s předstihem, aby tě v lednu, kdy se rozhodneš obejít všechny plesy a protančit několikery střevíčky, netlačily. Pro pobyt na parketu se hodí obuv se středně vysokým podpatkem, která výborně sedí, netlačí a jejíž pásky se nezařezávají do nohou. Nosí se klasické lodičky i módní páskové sandálky – vybírej podle stylu svých plesových šatů a doplňků.Spoustu další inspirace k obouvání najdeš v internetovém obchodě jadi.cz.

1 Comment
  1. Já už jsem nazula své krásné kozačky, které mám od minulého roku :-). Jsou vysoký, černý a hlavně je v nich teploučko.. báseň :-). Jsem snad jediná z celý školy, kdo už nosí kozačky, ale když oni jsou tak teploučký a pohodlný.. :-))

Leave a Reply

Your email address will not be published.