Odtiene sivej vládnu móde

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-ivky/” color=”green”]BLOG IVKY[/button]

BLOG IVKY – Dámy, jeseň máme v plnom prúde. Pomaly sa nám ochladzuje aj keď ešte sem tam vykukne aj zubaté slniečko. Kabáty, trenčkoty a šály sa stali našou každodennou súčasťou.


greyAj keď jeseň hýri rôznymi farbami a prechádzať sa lesom je potešenie pre oči, túto jeseň je hitom sivá. Z módnych mól sa na nás valí sivá, sivá a stále len sivá. Takže veľmi dobrá správa pre šedé myšky. Tento krát budete v kurze a stali ste sa módnym hitom. Noste sivú od hlavy až po päty.

Sivá, sivá, sivá

Sivá je túto jeseň predurčená vo všetkých štýloch. Dámy v business dress code upnite sa na sivé kostýmy. Úplným hitom sú áčkové sukne do polovice lýtok s upnutými sakami a zdôrazneným pásom. Ozdobte kostým zlatým alebo čiernym úzkym opaskom. Zvýrazní tak vaše ženské tvary. Doplňte ho čiernymi lodičkami alebo čižmami a každý obchodný partner bude chcieť s vami podpísať zmluvu.
Ak nie ste veľmi kostýmový typ, ale potrebujete vyzerať chic, zvoľte šedé puzdrové šaty po kolená, bielu košeľu, čierne silonky a členkové čižmičky. Samozrejme tenký opasok môže pekne doladiť celý váš vzhľad.

Ak sa chystáte na nejakú noblesnejšiu akciu, opäť šedým výberom budete hviezdiť. Možno si poviete, že tak to už úplne splyniem v dave. Doplňte večerné šaty čiernou kožušinou alebo perím, k tomu malá strieborná kabelka a budete neprehliadnuteľná.

Ležérny štyl?

Ak dámy preferujete voľný štýl obliekania alebo ležérnu módu, aj pre vás tu máme módny tip. Samozrejme v šedej farbe. Váš každodenný outfit môžu tvoriť džínsy a veľký šedý XXL sveter. Čerešničkou na torte budú čierne gumáky a veľká kabelka. Ako inak šedá!
Ako vrchnú vrstvu určite voľte kabát alebo trenčkot. Hitom sú kabáty zdôrazňujúce pás. Navyše v týchto časoch vám nebude zima. Ak však nemáte na doplnenie kompletného šatníku v šedej farbe, pokojne zvoľte aj trenčkot námorníckej v modrej farbe. Je to základ, ktorým nikdy nič nepokazíte.

Nebojte sa farieb

Ak vám už bolo tej šedej až priveľa, nezúfajte. Mám dobrú správu pre tie odvážnejšie a farebnejšie. Ak doplníte outfit nejakým farebným šálom, tak na ulici budete neprehliadnuteľná. Odporúčam však zvoliť len jednofarebný šál. Veľmi komplikované vzory a veľa farieb nemusí pôsobiť príjemne.
Nezabúdajte adekvátne zvoliť účes aj make-up. Opäť sa skúsme riadiť heslom, menej je niekedy viac. Minimalizmus stále hýbe svetom. Na večierok zvoľte jednoduchý vypnutý účes, na bežný deň sú hitom stále veľké nadýchané a rozfúkané vlny.
Na make-upe si dajte záležať na vyrovnanom tóne pleti. Len zjednotená tvár je in a pôsobí prirodzene. Buď zvýrazníte oči alebo pery. Budete pôsobiť sviežo a sebavedomo.
Dámy, zahaľte sa do šedej a túto jeseň ste v kurze!

Zdroj: http://www.fashioncaramel.com
Obrázek: http://www.fashioncaramel.com
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.