World of Beauty & Spa představí novinky nejen v kosmetice

Více než čtyři sta prestižních firem a dvacet tisíc návštěvníků. Mezinárodní veletrh World of Beauty & Spa představí novinky nejen v kosmetice, ale také v kadeřnictví a v oblasti zdravého životního stylu. Díky Slečně se na něj můžeš přijít podívat také ty. Ve hře je dvacet lístků.

veletrh_soutez

Pražský veletržní areál v Letňanech se ve dnech 23. a 24. dubna stane hostitelem letošního ročníku mezinárodního veletrhu World of Beauty & Spa. Několik set vystavovatelů nabídne návštěvníkům kromě trendů v líčení, účesech i odívání také inspiraci v oblasti anti-aging metod, zdravého životního stylu, relaxace a nabídne i možnosti vzdělávání a rekvalifikačních kurzů. Chybět nebudou ani tradiční národní a mezinárodní soutěže pro profesionály z oboru.

Výstavní stánky budou řazeny dle oborů. Pravé křídlo je určeno pro veletrh profesionální kosmetiky a přístroje pro kosmetická pracoviště, biokosmetiku, péči o nohy a wellness, solária a alternativní metody opalování. Střední hala bude věnována wellness produktům a vzdělávání, levé křídlo pak především kadeřnickým produktům a módním účesovým show, ale návštěvníci zde naleznou také stánky týkající se nehtového designu, manikúry, nail artu, kosmetiky pro přímý prodej a doplňků.

veletrh_logo

SOUTĚŽ O DVACET LÍSTKŮ!

Chceš se na tento veletrh podívat také a úplně zadarmo? Odpověz na jednoduchou otázku a třeba právě ty na něj budeš moct vzít svou kamarádku, ségru nebo klidně maminku.

Soutěžní otázka:
Jak se na nazývá tradiční mistrovská soutěž pod vedením předního vizážisty Pavla Bauera na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA – Jaro?
a) Londýnský Dandy
b) Creative Image Team
c) Pařížský Cabaret

Nápovědu nalezneš na stránkách www.beautyexpo.cz.

Správnou odpověď pod heslem VELETRH nám společně se svou adresou odešli prostřednictvím následujícího formuláře nejpozději do pátku 16. dubna 2010. Deset vylosovaných soutěžících získá po dvou vstupenkách.
[contact-form 2 “Kontaktní formulář 1_copy”]

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

1 Comment
 1. KDO VYHRÁL LÍSTKY NA VELETRH?

  Barbora M.
  Lucie P.
  Iva M.
  Jana A.
  Veronika V.
  Olena M.
  Ivana A.
  Iva T.
  Martina B.
  Ludmila H.

  Gratulujeme!
  Lístky již byly odeslány.

Leave a Reply

Your email address will not be published.