World of Beauty&Spa je tu! SOUTĚŽ

Líčení, nehty, účes i oblékání je pro každou slečnu nedílnou součástí života. Proto je zřejmé, že se tomuto oboru věnujeme s láskou i zájmem a že máme neustále chuť se dozvídat další novinky. Přesně pro tebe tu je již tradičně možnost podívat se na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná v Letňanech v PVA EXPO Praha. Tento rok, již po šestnácté, máš možnost vstoupit do světa módy, zdraví a krásy. Ve dnech 6.-7. září 2013 se opět otevírá svět plný vůně a krásy.

World-of-beauty13Ať jsi již tradičním návštěvníkem, nebo se chystáš vyrazit poprvé, i letos si užiješ soutěže a kurzy, skvělou podívanou a jistě oceníš i praktické informace a novinky. Ale tento rok se nebude pečovat jen o vzhled. Velký kus programu je věnován péči o krásu duše, relaxaci, pozitivnímu myšlení, aromaterapii a dalším. Veškeré informace se dozvíš na přednáškách i praktických ukázkách.

Zúčastnit se můžeš i podívané na soutěže nejlepších z nejlepších ze světa kadeřníků či nail artu. Stejně tak je připravena i módní přehlídka s účastí modelek z Miss 2013. Program je opravdu pestrý a sestavený přesně tak, aby ses ani minutku nenudila. Nejenže se pobavíš, ale mnoho se toho dozvíš. A rady od profíků jsou neocenitelné. Můžeš si sama vyzkoušet některé praktiky líčení nebo se dokonce nechat líčit, česat, zkusit něco pro své zdraví v sekci životního stylu nebo se jen procházet a nasávat atmosféru této události.
Až budeš odcházet, budeš krásná nejen zvenku, ale zajisté i spokojená a krásná uvnitř.

Soutěž s námi o vstupenky!

Pokud bys také ráda jela na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA, máme pro tebe připravenou soutěž nejen o volné vstupenky, ale i o kosmetické balíčky.
Odpověz správně na tři soutěžní otázky a odpovědi zašli na e-mail soutez(zavinac)slecna.info pod heslem World of Beauty and Spa nejpozději do 20. 8. 2013.

Soutěžní otázky

1. Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 6.–7. 9. 2013
v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční soutěž České otevřené mistrovství v MAKEUPu. Na jaké téma soutěžící tvoří?

a) Street art
b) Wild orchid
c) American style

2. Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 6. – 7.9.2013
v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční 3. ročník mezinárodní soutěže
EUROPEAN CHAMPIONSHIP SPA MANICURE 2013. Jaké je téma soutěže?

a) Se šarmem Pařížanky
b) Fantom opery
c) Žena ve večerním

3. Soutěž INSPIRACE 2014, jejíž finále se uskuteční na veletrhu WORLD OF BEAUTY &
SPA, který se koná ve dnech 6. – 7.9.2013 v PVA Expo Praha – Letňany, se bude konat který den veletrhu?

a) 6. 9. 2013
b) 7. 9. 2013
c) oba dva dny

Co můžeš vyhrát?

[row_box style=”box border box_pink”]1. cena – dárkový kosmetický balíček BalneoTrade + 2x VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2013
2. cena – 2x VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2013 + drobný kosmetický dárek
3. cena – 2x VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2013 + drobný kosmetický dárek

Výhry dodal pořadatel veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA 2013 6.–7. 9. 2013.[/row_box]
[divider_space]

O výhercích se rozhodne slosováním. Poté je kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.
Pořadatelem soutěže je internetový magazín Slečna.info. Osobní údaje mohou být využity výhradně ke kontaktování výherců.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Comments are closed