Zaostřeno na styl hvězd!

demiMít vždy po ruce šikovného vizážistu, kadeřníka a nápaditého stylistu, to je snem každé z nás. Pro celebrity je to však realitou, i když ne vždy jim je co závidět. Inu, to, že i mistr se někdy utne, zde skutečně platí, ale naštěstí ne ve všech případech. Pojďme společně nahlédnout do současného šatníku hrstky vybraných hvězdiček…

CHYBIČKA SE VLOUDILA…
Jak už bylo řečeno, ne vždy se vyplatí brát si slavné ženy za příklad. Zde je důkaz:
Kerry Washington je známá svou oblibou v pestrých barvách, ale nyní šlápla vedle i se střihem. Sukně jí zbytečně přidává objem v bocích, vysoký pas a roláček opticky zkracují krk. Kerryina postava pak působí poněkud neforemně. Co se barev týče, nemá cenu tajit vlastní první dojem – papoušci a jiné exotické ptactvo by z Kerry jistě měli radost!
Kate Wolsh si i na klima slunné Kalifornie vyrazila koncem února ven poněkud nalehko. To však ještě není kamenem úrazu. Ano, dnes už tak přísně neplatí, že kabelka, boty a oděv musí 100% ladit, což nám neustále (a musíme uznat, že vkusně) dokazuje protagonistka seriálu Sex ve městě. Kombinace, se kterou se ukázala právě Kate neladí a bohužel postrádá i ten zajímavý nápad. Obří černá kabelka se ke zbytku modelu zkrátka nehodí.

stylfaux

Ashlee Simpson podnikla radikální změnu a ze dne na den se z tuctové blondýnky proměnila ve žhavou rudovlásku. Což o to. Ashlee si však měla dobře uvědomit, že jakákoliv barva v červeném odstínu aplikovaná na několikrát odbarvené vlasy na platinovou blond se po pár umytích změní z přenádherně rubínové na podivně rezavou. Samotný model, decentní halenka a úzké kalhoty, působí elegantně, ale ve spojení se zrezlými vlasy a křiklavě červenými lodičkami udělá z Ashlee manželku cirkusového principála.

puncochyČERNÉ PUNČOCHY NE!
Zimě již brzy odzvoní, a tak je třeba začít ukládat kombinézu na lyžování, huňaté svetry a tlusté bavlněné punčochy tam, kam v létě patří! Natalie Portman ani Scarlett Johansson si právě oněch černých bavlněných punčoch, jak vidno, chtějí ještě trochu užít.
Natalie tentokrát zvolila blůzu v přírodních barvách, která je slušivá. Bohužel celkový dojem zkazila, když s černými punčocháči vklouzla do jasně červených bot, které jsou v této kombinaci trnem v oku.
Scarlett dokonce působí, jako by si jen tak odběhla od plotny v domácí zástěře a teniskách do zahrady, vlasy sepnula kolíkem na prádlo a pusu ve spěchu přetřela třešňovým labellem. Škoda, právě Scarlett má obvykle obdivuhodnější vkus!

JARNÍ ROMANTIKAkvet
A nyní z té druhé stránky – aby to po posledních řádcích nevypadalo, že zde na Slečně umíme jen kritizovat. Naši chválu si tentokrát rozhodně zaslouží Katherine Heigel a Demi Moore.
Katherine se nedávno předvedla ve velmi ženském modelu šat evokující éru slavných padesátých let. A to je tuto sezonu jasná trefa do černého, jelikož ženský styl, pudrové barvy a květinové vzory jsou hitem.
Demi už rozhodně není zajíčkem stříbrného plátna, ale stále jí máme co závidět. Jak to ta Demi dělá, že pokaždé vypadá tak dobře? Jak se říká, v jednoduchosti je krása. Pokud tedy hledáš inspiraci před nákupem oblečení na léto, můžeš si ji klidně vzít za svůj vzor.

Text: Eliška R.
Foto: People.com
—–
6.3.2008

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

11 Comments
  1. scarlett se mi líbí, nevidim na outfitu nic špatného..tenhle styl šatů se teď nosí, černé punčochy jsou k němu hezké a opticky ji zužijí nohy…účes maldistvý. možná kdybych měla něco vytknout, tak by to byly boty…i když se k ní balerínky hodí, představovala bych si spíš něco na podpatcích. nataliny botky mi nevadí, je to oživení outfitu, ale mohla si vzít třeba ještě červený pásek nebo tak něco..

  2. Já si také myslím,že Ashlee vážně sluší víc ty blonďaté vlasy.Jinak skvělý článek:-)Trochu i pro zasmání:-)

Leave a Reply

Your email address will not be published.