Žehlička na vlasy – podle žen vynález století

Většina žen se chce líbit a touží být něčím výjimečné a zajímavé. Chtějí být upravené a přitažlivé. Jednou z možností, jak toho dosáhnout, je pěkný účes. Pokud se trápíš s neposlušnými vlasy, které nikdy nedrží tvar, nepostradatelným pomocníkem ti bude žehlička na vlasy.

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou koruna krásy

Snad každá žena sní o krásných, zdravých a lesklých vlasech, které budou její ozdobou. A jak už to tak bývá, málokterá je se svými vlasy spokojená. Ženy s vlnitými nebo kudrnatými vlasy sní o dokonale rovných, hladkých a lesklých vlasech a daly by za to první poslední. A naopak ženy s rovnými vlasy by si tak strašně přály lokny či přirozeně vlnitý účes.

Není proto divu, že ženy v jednom průzkumu ve Velké Británii zvolily právě žehličku na vlasy nejlepším vynálezem všech dob. Zvítězila dokonce nad mobilem, iPodem nebo přenosným počítačem.

Hladký účes i lokny za pár minut

Vlasy lze v krátké chvíli narovnat anebo naopak snadno zvlnit pomocí žehličky na vlasy. Ty zažívají zvláště v poslední době velký boom. Vždyť dokonale upravené, lesklé a hladké vlasy vypadají krásně a luxusně. Žehlička na vlasy z vašich kudrlin za pár minut vykouzlí perfektně rovné vlasy, případně z rovných vlasů jemné lokny a vlny.

Kvalita žehliček na vlasy se různí, a proto vybírej raději osvědčené značky. Jde přece jen o tvé vlasy a jejich zdraví. Nejšetrnější žehličky na vlasy jsou keramické, turmalínové nebo s teflonovým povrchem. Některé jsou pro ochranu vlasů vybaveny ionizační funkcí, která udržuje ve vlasech vlhkost, eliminuje statickou energii a dodává vlasům lesk. Mezi nejlepší značky žehliček na vlasy patří Remington, Babyliss, Braun, Rowenta a další.

Ale pozor, i při žehlení vlasů platí staré známé přísloví všeho s mírou. Používejte pouze kvalitní šampóny na vlasy a samozřejmě důležitá je rovněž vlasová kosmetika vhodná pro tvůj typ vlasů. Poškozené vlasy se špatným nebo příliš odrostlým střihem často nezachrání ani ta nejlepší žehlička. Při správné péči se naopak budeš pyšnit zdravými, hladkými, lesklými a rovnými vlasy nebo romantickými loknami – tak, jak si přeješ.

(komerční sdělení)

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.