Zevl styl? Vrstvení a hravé kombinace oblečení

Pokud si myslíš, že k podzimu patří střízlivé oblečení, jsi na omylu. Právě na podzim totiž přichází doba, kdy můžeš oblečení snadno vrstvit a kombinovat. Hraj si a vytvoř si svůj vlastní originální styl.

Moje kamarádka Jana chodí oblékaná v něčem plandavém a kupodivu jí to vždycky šikne.  Takzvaný zevlácký styl se ovšem musí umět. Že by sis nic takového na sebe nevzala a slovo zevlácký tě odrazuje, jen když ho čteš? V tom případě se inspiruj našimi tipy a přesvědč se, že i s módou se dá vyhrát.

Ráno do školy

Čeká tě den ve škole, obleč si volnější tmavě modré kalhoty s kšandami, které jsou velmi pohodlné. Serióznost a styl ti dodá černá vestička. Růžové tričko vnese do celého modelu mladistvý šmrnc.

Nakoupeno: černá vestička – NewYorker, modré kalhoty s kšandami – Zara, růžové triko – Pull and Bear

Odpolední řádění venku

Využij posledních slunečních paprsků a o volném odpoledni se běž vyřádit ven. Nemusíš se mačkat v něčem nepohodlném. Tmavě modré turecké kalhoty a volné šedivé triko ti poskytnou neuvěřitelnou volnost v pohybu. Oživení celému modelu dodáš pestře barevnou šálou. Pokud by ti byla zima, velmi dobře poslouží černý pletený svetr.

Nakoupeno: harémové tepláky – Terranova, šedivé triko – Timeout, šála – CA, černý svetr – NewYorker

Večer hurá na párty

Konečně večer, pozvánka na párty a ty rozmýšlíš, co si vezmeš na sebe, aby ti to slušelo. Jak ozvláštnit klasický model džíny-triko? Velkou službu ti prokáže tričko s kšandami ve stejné barvě jako pásek. Jednoduché, ale nápadité.

Nakoupeno: triko s kšandami – Zara, džíny – Pull and Bear

Modelka: Jana Š., 23 let

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.