10 000 komentářů: oslavuj s námi a vyhraj kosmetiku Lush

Milé čtenářky,

jak jsme již anoncovali na naší Facebook stránce, o víkendu Slečna překonala skutečně magickou hranici. Tentokrát se však nejedná o žebříčky návštěvnosti či celkový počet článků, nýbrž o vaše komentáře. Je skvělé, že se nebojíte vyjádřit svůj názor, sem tam nás pochválit nebo nám klidně i něco vytknout. Jen díky vám se na Slečně naschromáždilo úctyhodných 10 000 komentářů. Děkujeme vám za vaši aktivitu, která je pro nás nemalým povzbuzením. Aby vás vaše nadšení neopouštělo, připravili jsme pro vás originální soutěž.

Jak soutěžit?

komentuj

Všechny vaše komentáře přidané od okamžiku publikování tohoto oznámení až do konce měsíce března postupují do slosování. Čtěte články, bavte se a komentujte, cokoliv vás zaujme. Začátkem dubna ze všech těchto komentářů alias soutěžních příspěvků náhodně vylosujeme jednoho šťastlivce, kterého odměníme dárkem.

Pozor! Výherce budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu uvedeného u komentáře (povinně se vepisuje do kolonky). Tato e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna a nebude využita k žádným jiným účelům. Abychom však mohli získat poštovní adresu výherce, je velmi důležité, aby e-mailová adresa byla napsána správně. Pokud se nám nepodaří pomocí uvedeného e-mailu výherce kontaktovat, vylosujeme někoho jiného.
Zároveň platí obecná pravidla přidávání komentářů. Nevhodné, vulgární příspěvky budou administrátorem smazány, a tudíž do slosování nepostoupí.

Co můžete vyhrát?
Výherce od nás získá balíček skvělé přírodní “handmade” kosmetiky Lush, o které se již brzy na Slečně objeví článek.

Nezáleží na tom, zda budou vaše komentáře pozitivní, nebo právě naopak. Vše se počítá a čím víc komentářů napíšete, tím větší budete mít šanci na výhru!

Hodně štěstí vám přeje
Slečna.info

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

12 Comments
  1. Super. Trochu jsem to, ale nepochopila… vyhraje ten kdo napíše nejvíce komentářů nebo stačí napsat 1 anebo je to tím způsobem, že čím víc jich napíšu tím mám větší šanci?

  2. Funguje to takhle:
    Na konci března vezmeme výpis úplně všech komentářů z daného období a jeden z nich náhodně vylosujeme. Nehledě na to, kolik kdo komentářů napsal celkem. Každopádně platí zákon pravděpodobnosti: čím víc příspěvků, tím větší šance :-)

  3. Pájo, nevěš hlavu a neházej flintu do žita:) Když se nepodaří, na Slečně budou určitě další příležitosti soutěžit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.