Jaro přinese do módy mandarinky a fuchsie

New York – Energické barvy, nápadité vzory a retro siluety. Tak zní předpověď amerického módního časopisu Inside Fashion pro jaro 2012 na základě přehlídek renomovaných návrhářů v Evropě a Spojených státech.

Modely světových značek pro jaro 2012

Jarním trendům budou vévodit zejména barvy exotického ovoce a divokých květů, které podle vedoucí módního sloupku Inside Fashion Jane Singerové přinesou do obchodů vzrušení. „Barvy mají neuvěřitelný psychologický dopad. Energické odstíny jsou povznášející,“ podotkla Singerová. Motivy potisků sahají od abstrakcí až po džungli.

Hitem sezony by se zároveň měly stát lesklé látky s efektem tekutého kovu. Kontrastem k vzorům a jiskrným barvám budou blůzky jednoduchých střihů především v chladivých odstínech modré a stříbrné či šaty v retro stylu.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.