Soutěž o 3 knihy!

miniPovolání modelky je pro mnohé z nás vysoce lákavé, ale stejně tak si uvědomujeme, že má i svá nebezpečně temná úskalí. Nová kniha Miloslava Svánovského s názvem Modelka – průvodce kariérou ti při realizaci tvého snu bude rádcem doslova k nezaplacení. Vyhraj ji!modelka
Více o knize se dočteš v naší recenzi ZDE (click).

Chceš ji?

Nyní máš šanci získat knihu Modelka – průvodce kariérou úplně zadarmo! Stačí, když splníš náš soutěžní úkol, tedy co nejzajímavěji zodpovíš na naši soutěžní otázku. Tři šťastlivce získají od vydavatelství Zoner Press právě tuto publikaci.

Soutěžní úkol: Napiš nám, co je podle Tvého názoru na profesi modelky nejlákavějšího, nebo co Tě naopak odrazuje.
Odpovědi můžeš posílat na e-mail: soutez@slecna.info (heslo-předmět: MODELKA)
Soutěž končí v 17:00 dne 29.2.2008. Výherce informujeme e-mailem.
Ceny do soutěže věnuje vydavatelství Zoner Press.

Podmínky pro zařazení do soutěže:
1) Splnění soutěžního úkolu.
2) Uvedení správné adresy, kam budeme moci balíček v případě výhry zaslat.
3) Odeslání e-mailu před koncem soutěže.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

8 Comments
 1. Já sice s těmahle stránkama nemám nic společného, ale za to vím, jak se internetové stránky píšou. Nevím co myslíš serverem – jestli myslíš hosting tak ti neporadím. Jestli ale myslíš to, jak tyhle stránky byly vytvořené, tak to nemá se serverama nic společného. Obvykle si najmou webdesignera, ten by měl umět několik jazyků (HTML, CSS, PHP atd.) a také umí vytvořit grafiku v grafickém programu – nebo si na to najmou dalšího člověka. Platí se za to v řádu tisíců až desetitisíců korun (tahle stránka je relativně jednoduchá, takže tipuju tisíce).

  Pokud chceš vytvořit podobné stránky, doporučuju naučit se základy HTML a co nejlépe CSS. Na webovou grafiku je dobrý program třeba GIMP, je navíc opensource – nemusí se za něj platit. Co se týče samotného HTML editoru tak pro Windows je dobrý PSPad.

 2. dobrá soutěž!!!!
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  ..
  .

  .
  .
  .
  ..
  ..
  .
  .

  .
  ..
  .

  …..

  .

  ..
  .

  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  ..
  .

  .
  .
  .
  .
  .
  .

  ..
  .
  .
  .
  .
  .
  ….

  .
  ..

  .
  ..

  .
  .

Leave a Reply

Your email address will not be published.