Soutěž o poukaz na kurz kreslení v hodnotě 2000 korun

O kurzech kreslení “pravou” mozkovou hemisférou pod vedením Pavly Macháčkové se dočteš na webu cary-mary.cz a také v našem článku.

Kurz kreslení pravou hemisférou

“Většina lidí své sny zavrhne, protože se domnívá, že nemá dostatek nadání. Ať je to kreslení, zpěv nebo cokoli jiného. A přesto jsem za poslední tři roky naučila krásně kreslit téměř dva tisíce lidí, kteří mi tvrdili, že zvládnou sotva sluníčko,” chlubí se lektorka.

Zaujala tě tato možnost a ráda by ses na kurz sama podívala? Je jedno, jestli pocházíš z Česka nebo Slovenska. Nejbližší kurzy jsou naplánovány na 19. a 20. března v Olomouci a v Plzni, 26. až 27. 3. v Ostravě a Příbrami a 30. března v Mezouni u Prahy. Dále pak v Praze, Valašském Meziříčí, Mladé Boleslavi, Bánské Bystrici, Brně i v dalších městech (viz terminář kurzů).

A díky Slečně se na některý z nich možná podíváš zadarmo. Soutěžíme totiž o jeden poukaz v hodnotě 2000 korun!

Soutěžní úkol

Prostřednictvím formuláře (viz níže) nám napiš, jaký další kurz kresby “od srdce” lektorka Pavla Macháčková nabízí. Nápovědu najdeš na cary-mary.cz. Soutěž bude ukončena v neděli 20. března 2011 a o výherci se rozhodne slosováním.

Soutěž je ukončena. Gratulujeme výherkyni Ivetě K.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.