TÉMA MĚSÍCE: Konce a začátky

Prázdniny i prosluněné léto jsou už bohužel za námi. Můžeš smutnit, nadávat, být otrávená. Anebo si i na tom najít něco pozitivního. Vždyť i podzim může být krásný, plný skvělých zážitků a nových zajímavých zkušeností.

Ať chceme nebo ne, celý náš život se točí kolem leckdy smutných konců. Ale naštěstí jsou tu neustále i nové začátky, které nám dávají šanci měnit věci k lepšímu. Tak proč toho nevyužít?

Právě tématu konců a nových začátků jsme se na Slečně rozhodli věnovat celé září. Konce prázdnin, konce léta, konce vztahů, ale i začátky školního roku, nových přátelstvích i celých životních etap. Máš pro nás tip na článek vztahující se nejen k tomuto tématu? Napiš nám!

Tip:Nestačí ti články, které se pravidelně objevují na https://slecna.info? Sleduj také náš Facebook. Každý týden tam najdeš nové tipy pro zdraví a krásu, můžeš hodnotit styl hvězd a diskutovat s dalšími Slečnami.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.