Vánoční soutěž: Vyhraj epilátor Braun Silk épil

A je to tady, Vánoce už zase klepou na dveře. Nemůžeš se dočkat na dárky? Zapoj se do soutěže, kterou Slečna připravila ve spolupráci s internetovou drogerií Martina, a jeden z dárků si možná rozbalíš ještě před Štědrým dnem. Hlavní cenou je luxusní růžový epilátor Braun Silk épil 5 Xelle!

Nebaví tě nakupovat v obyčejných drogeriích, protože se obtížně orientuješ v přecpaných regálech, nenávidíš, když se musíš prodírat úzkými uličkami, a informace na obalech kosmetických výrobků ti prostě nestačí? Nevadí, svůj milovaný šampon, rtěnku nebo klidně barvu na vlasy si můžeš koupit v pohodlí v internetové drogerii a parfumerii Martina (drogeriemartina.cz). Nalezneš tam všechny své oblíbené značky, pro které normálně musíš vyrazit ven s nákupní taškou. Pokud navíc sleduješ akční letáky, můžeš nejen slušně ušetřit, ale zároveň to zúročíš v naší soutěži.

Co můžeš vyhrát?

V soutěži vyhrají tři vylosované čtenářky, které správně odpoví na tři snadné otázky.
Ceny potěší každou mladou dívku nebo ženu.

1. cena: růžový epilátor Braun Silk épil 5 Xelle 5280 v hodnotě 1700 korun
2. cena: kožená kosmetická etue Kylie Minogue Sexy Darling
3. cena: batůžek Altima Bohemia

Soutěžní otázky

1) Toaletní voda Homme od značky David Beckham je dřevito-kořeněná vůně pro muže. Úvod vůně učaruje jiskřivými citrusovými tóny, srdce patří kašmírovému dřevu, rozmarýnu a růži, poté se vůně rozvine do dřevitého základu se špetkou pačuli a krémově jemným pižmem. Za jakou cenu nabízí Drogerie Martina nejmenší balení této vůně v prosincovém akčním letáku?

2) Krém proti vráskám Nivea Visage Q10 obsahuje účinný koenzym, který bojuje proti vráskám zevnitř a navíc díky vysokému SPF faktoru předchází jejich vzniku také vlivem vnějších faktorů. Pokud si tento krém koupíš na stránkách drogeriemartina.cz nebo v některé z jejích kamenných prodejen, dostaneš k němu zdarma dárek v hodnotě 100 korun. Jaký?

3) Drogerie Martina není žádný nováček, nýbrž léty prověřený obchodník. Letos v červnu oslavila dokonce kulaté výročí své existence. Napiš nám, kolikáté.

Správné odpovědi nám pod heslem MARTINA pošli prostřednictvím formuláře (viz níže) nejpozději do 16. prosince 2011.

Soutěž ukončena!

Pravidla soutěže

Soutěž trvá od 1. prosince 2011 a bude ukončena v pátek 16. prosince 2011. SOUTĚŽ PŘODLOUŽENA DO 23.12.
Každý může soutěžit pouze jedenkrát. O výhercích se rozhodne slosováním.

Nezapomeň uvést poštovní adresu, na kterou ti balíček v případě výhry budeme moci poslat. Díky tomu si ho rozbalíš o to dříve! Pokud se nám výherce, který neuvedl poštovní adresu, nepodaří kontaktovat, vylosujeme někoho dalšího.

 

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.