Vyhraj poukaz na kurz kreslení pravou hemisférou

O kurzech kreslení „pravou“ mozkovou hemisférou pod vedením Pavly Macháčkové se dočteš na webu cary-mary.cz a pokud tě zaujme, o poukaz na účast v kurzu v hodnotě 2000 korun si můžeš zahrát v naší soutěži.

Kurz kreslení pravou hemisférou

Ke kreslení podle lektorky není potřeba žádný zvláštní talent, důležité jsou jen ruce a chuť kreslit. “Většina lidí své sny zavrhne, protože se domnívá, že nemá dostatek nadání. Ať je to kreslení, zpěv nebo cokoli jiného. A přesto jsem za poslední tři roky naučila krásně kreslit téměř dva tisíce lidí, kteří mi tvrdili, že zvládnou sotva sluníčko,” chlubí se lektorka. A co to má společného s pravou částí mozku? V té jsou uložené city, sny, fantazie a tvořivost. Levá naopak umí pracovat s prostorem, časem a logikou. Kouzlem tohoto umění je dovednost zapojit obě poloviny mozku a využít plně jejich potenciálu.

Zaujala tě tato možnost a ráda by ses na kurz sama podívala? Je jedno, jestli pocházíš z Česka nebo Slovenska. Nejbližší kurzy jsou naplánovány na 3. až 4. prosince nebo 10. až 11. prosince v Praze, 14. až 15. ledna ve Vlčnově, 28. až 29. ledna v Hradci Králové a v dalších městech (viz terminář kurzů). Díky naší soutěži se tam navíc můžeš podívat zadarmo.

Soutěžní úkol

Prostřednictvím formuláře (viz níže) nám napiš názvy alespoň dvou dalších výtvarných kurzů, které lektorka Pavla Macháčková nabízí. Nápovědu najdeš na cary-mary.cz. Soutěž bude ukončena v neděli 20. listopadu 2011 a o výherci se rozhodne slosováním.

Všichni zúčastnění navíc dostanou od cary-mary.cz kupon na slevu 10 procent z ceny kurzu.

Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává Radka Valštýnová.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.