Vyhraj zatraceně cool sluchátka WeSC

Miluješ hudbu a posloucháš ji, kamkoliv se hneš? I sluchátka můžou být skvělý módní doplněk, zvlášť když se vyrábějí v tolika nádherných barvách jako sluchátka WeSC. Slečna pro tebe ve spolupráci s e-shopem brašničky.cz připravila skvělou soutěž, ve které jedny tato sluchátka můžeš vyhrát.

Sluchátka WeSC mají styl

WeSC je švédská módní skateboardová značka, která si získala rychle oblibu po celém světě. Její název je vlastně zkratkou sloganu We are the Superlative Conspiracy – značka se snaží podporovat mladé umělce, hudebníky a další talentované lidi, kteří něco umí. Mezi WeActivisty patří například i známý herec a skateboardista Jason Lee, kterého u nás známe jako představitele Earla ze seriálu My Name Is Earl.

Každý rok značka uvádí pět fashion kolekcí oblečení, kde nechybí trička, mikiny, kalhoty, svetry, bundy ale ani sluchátka, která parádně dokážou doplnit a podtrhnout celkový outfit. Sluchátka WesC se vyrábějí v mnoha nádherných a zářivých barvách, velmi oblíbené jsou především sluchátka WeSc Conga a sluchátka WeSC Matte Conga.

Černobílá nebo barevná?

Sluchátka WeSC ti zvládnou do hlavy pumpovat skvělý zvuk a jsou velmi pohodlná při nošení. Kromě toho, že se dají propojit s notebookem, MP3 přehrávačem a mnoha dalšími zařízeními, jsou také plně kompatibilní s iPhonem, iPodem a dalšími výrobky od Apple. Sluchátka z řady WeSC Conga mají na náušnících natištěno logo WeSC nebo slogan Superlative Conspiracy.

Sluchátka WeSC Matte Conga pak mají natištěné lesklé logo ve stejné barvě jako sluchátka sama. Pokud ti nejde ani tak o značku, ale především o čistý minimalistický design sluchátek, určitě ti perfektně sednou právě WeSC Matte Conga. Vyrábí se v pampeliškově žluté, temně černé, zářivě tyrkysové, vášnivě fialové, ostře růžové, žhavě oranžové, čistě bílé a sytě zelné barvě.

Soutěž o stylová sluchátka

Chceš mít vlastní sluchátka WeSC? Tak je zkus vyhrát, stačí odpovědět dvě jednoduché otázky:

1) Jakou hudbu nejradši posloucháš?
2) Která sluchátka WeSC z e-shopu brašničky.cz se Ti líbí naprosto nejvíc? (Napiš název designu)

Správné odpovědi nám pod heslem SLUCHÁTKA WESC pošli prostřednictvím formuláře (viz níže) nejpozději do 23. prosince 2011.

Soutěž ukončena.

Pravidla soutěže

Soutěž trvá od 5. prosince 2011 a bude ukončena v pátek 23. prosince 2011.
Každý může soutěžit pouze jedenkrát. O výhercích se rozhodne slosováním.
Nezapomeň uvést poštovní adresu, na kterou ti balíček v případě výhry budeme moci poslat. Díky tomu si ho rozbalíš o to dříve! Pokud se nám výherce, který neuvedl poštovní adresu, nepodaří kontaktovat, vylosujeme někoho dalšího.

O e-shopu brašničky.cz

Pryč s šedí z ulic, je třeba je pořádně rozzářit! Brašničky.cz se snaží vypátrat všechny cool barevné, krásné a originální tašky na notebooky a obaly na notebooky. Kromě toho na brašničkách najdete například nádherné neoprenové tašky na jídlo od značky BUILT, ale taky sluchátka Skullcandy, originální hodinky Casio z řady Baby-G nebo hodinky modelek značky Elite. A mají tam taky roztomilé USB flashdisky, které vypadají jako zvířátka nebo postavičky z animáčů!

(komerční sdělení)

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.