Hudba, která tě motivuje

Pomalu ale jistě přichází podzim a spolu s ním se nevyhnutelně dostavuje také obvyklá deprese. Jsme otupělé, do ničeho se nám nechce a svět se nám zdá nějaký černější. Někdo to řeší alkoholem, ale my pro tebe naštěstí máme mnohem zdravější způsob, jak se s podzimními splíny vypořádat. Některá hudba totiž dokáže léčit, o čemž ví jistě své nejeden léčitel. Neplatí to však jen o meditační hudbě, písničky, které tě nakopnou, najdeš i mezi populární tvorbou. Že nevěříš? O důvod víc, číst dál!

Některé písničky tě dokáží povzbudit svou nakažlivou melodií, jiné zase dobrým textem. V každém případě se jimi dostatečně zásob předem. Až na tebe přijde pošmourno, budeš tak mít po ruce účinnou zbraň. A smutné melodické melodie? hudba-kytaraTy raději rovnou odstraň z přehrávače, ve tvém životě teď smutek a špatná nálada nesmí dostat místo!

Pro beznadějné případy

Určitě znáš ty chvíle, kdy nevíš, co se sebou. Ať se snažíš, jak se snažíš, prostě nejsi stejně dobrá v matematice nebo štíhlá jako tvé spolužačky. Tvou snahu nikdo neocení, a co hůř, dokonce máš pocit, že se ti všichni jen vysmívají. Udělala bys cokoli, jen aby sis před sebou sama připadala dokonale. Ano, takové případy známe. Přesně pro ně se hodí písnička zpěvačky Pink – Fuckin´ Perfect. Mluví přímo z duše a v kombinaci s výborným klipem (který je úmyslně velmi drsný a úderný) působí jako balzám. S ním si uvědomíš, že nejvíc záleží na tobě a tvé individualitě. Tahle písnička byla stoprocentně napsaná pro všechny úžasné a talentované slečny, které se cítí špatně, protože jsou v něčem jiné. Jenže jinakost je ve skutečnosti přednost, na to nezapomínej!

Pro ty, které zapomněly snít

Zpěvačka Katy Perry svou písničkou „Pearl“ myslela na všechny, které zapomněly snít a uvízly ve vztahu, který jim nedovolí se plně rozvinout. Bohužel tomu tak často bývá, že silné ženy přitahují nepodporující muže. Možná je to pro ně zkouška, poslední úkol před tím, než dostanou do ruky žezlo a stanou se královnami. Zkrátka, pokud si myslíš, že bys mohla dokázat to či ono, kdybys nebyla zadaná, neměla takové a makové rodiče nebo práci, zkrátka cokoli, o čem si myslíš, že je to překážka, tak věz, že není. Cokoli se dá překonat a poradit si s tím a rozhodně by ses neměla vzdávat svých cílů kvůli falešným bariérám. Lidé, kteří tě mají rádi, tě jistě podpoří. A pokud se začnou bránit, pak jistě není příliš o co stát. Není důvod, proč se nesnažit udělat maximum!

Pro den pod psa

Pokud tě nesužují složité filozofické otázky nebo city, ale máš zkrátka den pod psa, možná oceníš veselou a energickou písničku, která ti dá naději, že všechno bude v pořádku. Takovou nazpívala například Birdy a spolu s ní Mumford and Sons. Jmenuje se „Learn me Right“ a patří do pohádky „Rebelka“, která je velmi motivační sama o sobě a rozhodně ji můžeme jen doporučit. Uvidíš, že až veselou irskou melodii uslyšíš, budeš mít spíš chuť tancovat, než plakat.

A co ty? Máš nějakou svou oblíbenou písničku, kterou si pouštíš, když je ti ouvej? Poděl se o ni s námi v komentářích. A pokud máš ještě pořád špatnou náladu, dej se do poslouchání hudby!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.