1. Řetězový US5 fans sraz v České republice

us5Dávej dobrý pozor! Jsi fanynkou skupiny US5? Chtěla by ses setkat s dalšími fans z ČR? Poznat nové lidi, podělit se o své zážitky z koncertů, vyměnit si plakáty, nafotit fotky a udělat si super den? Tak rozhodně čti dál!

——->1.Řetězový US5 fans sraz v České republice!<——-

Co to znamená?
Je to více než jednoduché. Jedná se o sraz českých fanynek/fanoušků skupiny US5 v daném městě. Jako první město bylo navrhnuto Brno, ale pro mnoho lidí z celé České republiky je Brno daleko, proto jsme se rozhodli, že se sraz bude konat ve více městech. Nemusíš mít proto strach, že by ses srazu nemohla zúčastnit, protože města jsou zvolena z různých koutů ČR, aby se každý mohl dostavit a nikdo nemusel jezdit 400 km.

Co se na takovém srazu bude dít?
To záleží jedině na vás. Jde o to poznat se s novými lidmi, pokecat, udělat spoustu společných fotek, které pak máme v plánu zaslat do nějakého časopisu, určitě by se objevil článek i u nás na Slečně a pokud by se všechno vydařilo, fotky by se dostaly i do rukou kluků z US5! Řetězový US5 fans sraz by měl také svůj znak nebo logo, který by se vyrobil předem.

Kdy se Řetězový US5 fans sraz koná?
Zatím není stanovené datum, ale budeme se snažit určit takové, aby každému vyhovovalo. Byla by to nejspíš sobota nebo neděle popř. státní svátek. Čas srazu by se každý samozřejmě dozvěděl předem s určením datumu. Sraz ve všech městech by se konal ve stejný den a ve stejný čas!

(Vlevo propagační plakát – klikni pro zvětšení >>)promo

A teď konečně – v jakých městech by se 1. Řetězový US5 fans sraz konal?

U každého města je napsaný e-mail, který má na starost zástupce města a na který všichni zájemci, kteří by se chtěli 1. Řetězového US5 fans srazu zúčastnit mohou psát své zatím nezávazné přihlášky! Proč nezávazné? Protože potřebujeme zjisti, kolik lidí se přihlásí a podle toho se rozhodne, zda se sraz bude konat nebo ne. Přihlášky pište ve tvaru:

  • Jméno, příjmení
  • Věk
  • Město, kde bydlíte
  • Kontakt na vás – nejlépe ICQ, e-mail, telefonní číslo nebo adresu vašeho blogu, pokud máte.

1. POZOR! Pište pouze na ten e-mail, který je uveden u města, ve kterém se chcete fans srazu zúčasnit.

2. POZOR! V plánu byla ještě Ostrava, Liberec, Most, ale bohužel zatím nejsou zástupci, kteří by si to vzali na starost. Pokud bys měl/a zájem, tak rozhodně neváhej a napiš na e-mail: US5fanssraz@seznam.cz . Ptáš se, co by takový zástupce města 1. Řetězového US5 fans srazu měl splňovat?

a) Vůbec nezáleží na tom, zda jsi holka nebo kluk.
b) Měl by alespoň trošku víc znát město, které by si chtěl vzít na starost. Nejlepší je, když v tom městě rovnou bydlí.
c) Měl by být zodpovědný a organizační typ.
d) Na věku nezáleží.
e) Pokud chceš, klidně si můžeš vzít na pomoc kamaráda – zástupci mohou být i dva. Je však třeba všechno napsat!

Více se můžeš dozvědět na : http://verejnetajne.blog.cz

Tak co? Ještě pořád váháš, zda se 1. Řetězového US5 fans srazu zúčastnit? Myslím, že není třeba! Je jasné, že to bude velká akce, na které prostě nesmíš chybět! Vezmi kámoše a společně se přihlašte. Pokud máš blog, klidně se o tom zmiň i tam. Teď už to záleží jen na vás, protože města se svými zástupci čekají!

Za všechny zástupce a organizátory se těší Janča

Text: Janča L.
——
6.4.2008

6 Comments
  1. Jo no,jsou docela dost známí,a proč by to měl bejt jako někdo jinej????No,ale to asi bude tím že jsou hezký a uměj zpívat!!!!Ale to nic,taky si zvykneš že jsou nejjjj!!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.