Adrenalin v dárkovém balení

Vzrušující let vzduchem s padákem nad hlavou? Kutálení se ze svahu v obří kouli? Projížďka přírodou ozbrojeným tankem? Ano, i tak adrenalinové zážitky se mohou stát tím nejlepším a stoprocentně nejoriginálnějším dárkem.

Jaký by měl být nejlepší dárek, který člověk v životě může dostat? Neotřelý, překvapivý, nezapomenutelný? Pak budeš jistě souhlasit, že zážitky jsou trefou do černého. A jaké zážitky dnes agentury nabízejí? Prozkoumali jsme pět nejšílenějších, které určitě nadchnout také tebe samotnou.

Nejvykutálenější: Staň se zorbonautem

adr2

Obří průhledná koule a dlouhý kopec, to dá dohromady plnou náruč zábavy. Zorbing už v česku není žádná převratná novinka a vyzkoušet si jej můžeš přijít hned na několik míst po celé republice. Co se bude dít? Instruktor tě pevně připoutá do obrovitánské koule připomínající průhledný plážový balon a v něm se skutálíš po dlouhém svahu až padesátikilometrovou rychlostí. Ti, kdo si už zorbing vyzkoušeli, se shodují, že to rozhodně není „až taková hrůza,“ jak se nám může na první pohled zdát a že to rozhodně stojí za vyzkoušení.
Cena: od 870 korun za jednu „jízdu“

Nejužitečnější: Kurz přežití aneb Těžko na cvičišti, lehko na bojišti

adr3

Nečekaných situací, ve kterých o našem přežití rozhodne třeba jen duchapřítomnost a správné jednání, se může objevit nespočet. Jsi si jistá, že bys v takových situacích dokázala zareagovat rychle a správně, aniž bys listovala v Příručce mladých svišťů? V Kurzu přežití si to budeš moct vyzkoušet nanečisto. Dozvíš se, jak se orientovat v terénu, co mít vždy při sobě, a získáš další zajímavé poznatky, například jak rozdělat oheň nebo které rostlinky běžně dostupné v přírodě léčí. Vyfasuješ opravdovou vojenskou kombinézu, naučíš se zacházet s kulometem a zjistíš, jak se skáče s padákem. Zkrátka zážitek na celý život!
Cena: od 2500 korun za osobu na jeden den

Nejzábavnější: Ve stopách klokana

adr5Chtěla by sis na chvíli vyzkoušet, jaké je to být klokanem? Riskni to se skákacími botami, které zdánlivě obyčejnou chůzi promění v nespoutanou zábavu. Jelikož si při tomto zážitku dáš pořádně do těla, zkušený instruktor ti nejprve pomůže protáhnout celé tělo a poté tě naučí, jak s těmito speciálními botami zacházet. Jakmile zvládneš základy a začneš si být v botách jistější, osvojíš si také náročnější manévry a lehce akrobatické prvky. Hop do toho!
Cena: od 690 korun za dvouhodinový trénink pro jednu osobu

adr1

Nejakčnější: Pozor, zásah! Paintball vede

Turnaje paintballu rozhodně nejsou pouze pro velké tvrďáky. Vyzbrojíš se speciální pistolí s barevnými kuličkami a tvým úkolem v rámci bojového týmu bude ubránit si vlastní území před zákeřným protivníkem a nejlépe dobýt to jeho. Důležitá je zde taktika, bleskové reakce a především zápal pro hru.
Cena: od 2000 korun za čtyři osoby

Nejničivější: Bouchni do toho!

adr4Také máš někdy pocit, že bys potřebovala do něčeho praštit nebo něco rozbít, aby se ti ulevilo? Věř nebo ne, demolice se dnes řadí mezi nejmodernější a velmi vyhledávané formy duševní relaxace, a dokonce při tom nemusíš ničit své vlastní věci nebo poškozovat cizí majetek. Zážitková agentura pro tebe nachystá fackovacího panáka, baseballovou pálku, paintballovou pistolku, spoustu nádobí a nářadí a také něco, co budeš moct bez milosti zničit do posledního šroubku. Nezní to úžasně?
Cena: od 7600 korun pro jednu osobu

Nabídku nejen adrenalinových zážitků můžeš omrknout například na internetových stránkách agentury Kouzelný Dárek.cz.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

3 Comments
  1. Jé! ty skákací boty bych hned brala :D A o demolici s la duševní relaxaci jsem teda ještě neslyšela. To by se mi taky hodilo, jelikož musím přiznat, že mě všechno hned naštve a nerada bych zničila všechen svůj majetek hahaha :D

Leave a Reply

Your email address will not be published.