Antistresátor jménem inteligentní plastelína

Tip na vánoční dárek: Ať se rozhlídneš kdekoliv, všude narazíš na zábavné věcičky, které slouží nejen pro radost, ale také jako dárek anebo prostředek k tvoření. S inteligentní plastelínu nikdy není nouze o legraci.

Konzistence takzvané inteligentní plastelíny tě na první pohled možná nijak  nepřivábí, přesto až ji vyzkoušíš, nebudeš ji chtít pustit z ruky. Vybírat můžeš z několika druhů a barev, zkrátka si můžeš pořídit plastelínu „ušitou“ přesně na míru. Můžeš si s ní třeba jen hrát, vytvářet zajímavá dílka, ale také se s ní pořádně vyblbnout a zneškodnit vztek.

Foto: plastelina.cz

Zbaví tě stresu a napětí

Někdy máš možná chuť s něčím  praštit o zem nebo něco roztrhat a podobně. Inteligentní plastelínu můžeš roztrhat, roztříštit, natahovat, bouchat s ní o zem a provádět další antistresové kreace s tím, že se jí absolutně nic nestane a pokaždé se vrátí do původní formy. I kdybys do ní mlátila kladivem, zůstane bez náznaků předchozího ničení.

Plastelína pro náročné i nenáročné

Citlivá na teplo
Na pohled zcela obyčejná plastelína, která má však zajímavou vlastnost, která se každému zalíbí. Stačí pouhý dotek teplé ruky a plastelína okamžitě změní svou barvu. Jakmile se teplota sníží, navrátí se k původní barvě. Barvu si můžeš vybrat dle svého gusta.

Magnetická
Sám název už napovídá o její senzační vlastnosti – tato plastelína má kolem sebe magnetické prostředí a přitahuje kovové předměty. Její barva je nejčastěji sytě černá.

Svítící
Stačí jí dát chvilinku času u zdroje světla a pak se můžeš bavit s krásně svítící plastelínou. Její barva je obvykle velmi světlá, bílá až nažloutlá nebo lehce nazelenalá.

Metalická
Její krása tkví v tom, že její povrch je za jakýchkoliv podmínek metalový, přesto vnitřek zůstává v klasické barvě. Ať s ní provedeš cokoliv, můžeš se těšit z jejího krásně lesklého povrchu.

Měnivá
Vytváří mnoho odstínů barev, které neustále mění. Jde o dokonalý oční klam, který tě bude lákat k bližšímu zkoumání plastelíny. Vhodná je pro ty, které si jen stěží vyberou tu správnou barvu.

Kde ji koupíš a za kolik?

Nejčastěji v internetových obchodech, ale také kamenných krámcích. V plechových krabičkách ji seženeš od 260 do 400 korun. Pobaví nejen tebe, ale také tvé blízké – její nepříliš vysoká cena z ní dělá ideální vánoční dárek pro kamarády a sourozence.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.